آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

پيام تسليت رئیس سازمان آتش نشانی شهریار  به مناسبت شهادت آتش نشان فداکار  "عبد الحسین پور صدیقی" که در حادثه امداد رسانی به شهروندان جان خود را از دست داد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري شهریار ، حمید رضا دمرچیلو رئیس سازمان آتش نشاني  شهریار با صدور پیامی شهادت آتش نشان فداکار "عبدالحسین پور صدیقی " را به خانواده این شهید ، جامعه آتش نشانان و امدادگران ایران و به خصوص مديرعامل سازمان آتش نشاني عباس آباد تسلیت گفت .
در بخشی از این پیام تسلیت آمده است : حماسه و جان فشانی عبدالحسین عزیز و وظیفه شناسی او بار دیگر ثابت کرد روحیه جهاد و ایثار که از دوران پرشکوه دفاع مقدس در دل مردمان این سرزمین شکوفا شده ، همچنان سرزنده و پویاست.

اینجانب ضمن تسلیت به مردم شریف و ولایتمدار عباس آباد و همکاران خدوم وی،خصوصاً خانواده شهید بزرگوار ، از خداوند متعال برای بازماندگان اجر و صبر خواستارم و امیدوارم همه ما از این شهید تأسی گرفته و فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی را ترویج نمائیم.

004590

مدیرعامل سازمان

 

003486

حمید رضا دمرچی لو

رئیس سازمان آتش نشانی

شهروندیار

Comp 1

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf