آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:27 روز جمعه چهاردهم بهمن ماه هزاروچهارصدویک طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو پژو 206 واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،بلوار طالقانی،خیابان یاس یکم  گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 3 اندیشه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم  از قسمت موتور طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان ضمن اطفاء کامل از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

علت بروز این حریق توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

004689

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با تلاش همه جانبه آتش نشانان، آتش سوزی گسترده خودرو پژو پارس در فاز یک اندیشه مهار گردید.

رخداد این آتش سوزی ساعت 04:42 صبح روز چهارشنبه دوازدهم بهمن ماه هزاروچهارصدویک طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار اطلاع رسانی و بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان، آتش نشانان 2 ایستگاه(3 اندیشه و 1 مرکزی) را با چند دستگاه خودرو عملیاتی به محل حریق اعزام و با توجه به اهمیت موضوع مهدی پوراحمدی معاونت عملیات سازمان در محل حضور یافت.

بر اساس این گزارش یکدستگاه خودرو پژو پارس در پارکینگ یک مجتمع مسکونی به علتی نامعلوم طعمه حریق شده و منجر به بروز خسارت به دو خودرو مجاور، قسمتی از سقف،نمای ساختمات و کنتورهای گاز گردیده بود که پس از یک عملیات فشرده حریق به طور کامل مهار و خاموش گردید.

لازم بذکر است در فرایند این آتش سوزی تعداد 30 نفر از شهروندان به دلیل انتشار محصولات حریق در طبقات محبوس شده بودند که با انجام عملیات اطفاء و نجات به موقع آتش نشانان نجات یافتند.

علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار در حال بررسی می باشد.

004679

004680

004681

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 00:09 بامداد روز سه شنبه یازدهم بهمن ماه هزاروچهارصدویک طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی منجر به حریق خودرو پراید واقع در شهریار،تقاطع سه سطحه شهید صیاد شیرازی به طرف ملارد گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق پس از واژگونی طعمه حریق شده که ضمن اطفاء کامل محل تحویل عوامل راهور گردید.

لازم بذکر است راننده خودرو مذکور توسط افراد حاضر در محل از داخل خودرو خارج گردید.

004673

004674

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:43 روز دوشنبه دهم بهمن ماه هزاروچهارصدویک طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق پیک نیک دربالکن یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،میدان مصطفی خمینی(ره) گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 3 اندیشه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید سیلندر پیک نیک دربالکن یک واحد مسکونی به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که توسط آتش نشانان با بستن شیر سیلندر  از گسترش آتش وافزایش خسارت جلوگیری و توصیه های لازم به ساکنین ارائه گردید.

004677

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:04 روز دوشنبه دهم بهمن ماه هزاروچهارصدویک طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق در یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،نبش کوچه ولایت گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 3 اندیشه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کمد دیواری واحد فوق به علتی نامعلوم  طعمه حریق شده که توسط ساکنین اطفاء و توصیه های لازم توسط آتش نشانان به افراد حاضر در محل ارائه گردید.

علت بروز این حریق توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

004675

004676

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

 

003486

حمید رضا دمرچی لو

رئیس سازمان آتش نشانی

شهروندیار

Comp 1

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf