آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:32 روز یکشنبه بیست و پنجم مهرماه هزاروچهارصد  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار انحراف یکدستگاه خودرو ساینا از مسیر جاده واقع در شهریار،بلوار شهید کلهر،روبروی اردوگاه شهید منتظری گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و  در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو ساینا به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با نرده وسط بلوار متوقف و منجر به مصدوم شدن یک نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری فرد مصدوم با همکاری اورژانس به بیمارستان انتقال ومحل تحویل پلیس راهور گردید.

001662

001663

001664

 

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:36 روز یکشنبه بیست و پنجم مهر ماه هزار و چهارصد طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان هفتم غربی گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 3 اندیشه را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

001507

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی های بعمل آمده آموزش و پرورش شهرستان شهریار با سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار در هفته انجمن اولیاء و مربیان صبح روز یکشنبه بیست و پنجم مهر ماه هزاروچهارصد اولیاء دانش آموزان شهرستان شهریار به تعداد هشت هزار نفر آموزش تخصصی آتش نشانی را در کانال اولیاء و مربیان و شبکه شاد توسط مهدی پوراحمدی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی شهریار بصورت آنلاین فرا نمودند.

001661

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

برخورد شدید یکدستگاه خودرو پژو 405 با تیر چراغ برق یک مصدوم برجای گذاشت.

بر اساس این گزارش این حادثه ساعت 02:49 روز یکشنبه بیست و پنجم مهر ماه هزاروچهارصد طی تماس شهروندان به سامانه 125 آتش نشانی شهریار اطلاع رسانی و بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 2 امیریه را به محل حادثه واقع درشهریار،ورودی ابراهیم آباد اعزام نمود.

در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودروی پژو 405 در حال عبور از مسیر جاده منحرف و با تیر چراغ برق برخورد نموده که ضمن ایمن سازی کامل محل توسط آتش نشانان  فرد مصدوم که به شدت دچار جراحت گردید با همکاری اورژانس 115 شهریار به مرکز درمانی انتقال و محل تحویل عوامل انتظامی گردید.

علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهورتحت بررسی می باشد.

001659

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:13 روز شنبه بیست و پنجم مهرماه هزاروچهارصد ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شهریاردر جريان يک مورد اقدام به خودکشي واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان کوثر ششم قرار گرفت و بلافاصله امدادگران ايستگاه 3 اندیشه  را با امکانات و تجهیزات کامل  به  محل حادثه  اعزام نمود.
هنگام حضور ماموران آتش نشاني مشاهده گردید خانمی حدودا 37 ساله به علت  مشکلات روحی اقدام به خودکشی(باز نمودن شیر گاز) نموده که با تلاش به موقع آتش نشانان ضمن بستن شیر گاز،
فرد مذکور سریعا به هوای آزاد انتقال و جهت ادامه درمان تحویل اورژانس 115 شهریار مستقر در محل گردید.

001660

001658

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

00288

حمید رضا دمرچی لو

رئیس سازمان آتش نشانی

شهروندیار

Comp 1

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf