آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی چهار مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مبنی بر محبوس شدن تعدادی از شهروندان در کابین آسانسور،ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های مربوطه را به محل های  ذیل اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق ، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و تعدادی از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

بیست و سوم اردیبهشت ماه هزاروچهارصدودو

1-ساعت 14:47 واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان اطلاعات،پاساژ سیب

2-ساعت 19:02 واقع در شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،برج سعدی

3-ساعت 19:08 واقع در شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،کوچه موسی لو

4-ساعت 20:06 واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان درختی،خیابان نور دوم

 

001507

 

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:37 روز شنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه هزاروچهارصدویک  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق کارگاه چوب بری واقع در شهریار،بلوار آزادگان،کوچه دباغ زاده گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 7 کهنز را با امکانات و تجهیزات کامل  راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید  کارگاه فوق از بالای شیروانی به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که قسمتی از حریق توسط افراد حاضر در محل کنترل و  با تلاش آتش نشانان ضمن اطفاء کامل از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است.

005005

005006

روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 02:54 روز جمعه بیست و دوم اردیبهشت ماه هزاروچهارصدودو با مراجعه حضوری یک شهروند (مردی 46 ساله) به ایستگاه مرکزی شهریار که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

عکس:آرشیو

004186

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

 طی روز گذشته و دو مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یک واحد صنعتی و یکباب مغازه تجاری در دو منطقه شهریار گزارش و ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید موارد ذیل به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان و همکاری اهالی صمن اطفاء حریق از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آوردند.

پنجشنبه  بیست و یکم اردیبهشت ماه هزاروچهارصدودو

1-ساعت 15:19 حریق کارگاه تولید یخچال واقع در شهریار،رضی آباد بالا،جاده بهاء به طرف میدان معادن

جمعه بیست ودوم اردیبهشت ماه هزاروچهارصدودو

2-ساعت 00:06 حریق چوب و مقداری کارتن در یکباب مغازه الکتریکی واقع در شهریار،فازیک اندیشه،بلوار شهید دنیا مالی،فواصل شقایق دوم و یکم

0.0.0.0

 

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی دو روز گذشته و چهار مرحله تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مبنی بر حریق مسکونی در چهار منطقه شهریار،ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های مربوطه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید موارد ذیل به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان و همکاری ساکنین صمن اطفاء حریق از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آوردند.

پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه هزاروچهارصد ودو 

1-ساعت 13:12 حریق اجاق گاز در آشپزخانه یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،بلوار شهید دنیا مالی،خیابان ارغوان دوازدهم

2-ساعت 19:11 اتصالی کابل برق منجر به حریق در سقف کاذب یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان درختی،کوچه پردیس یکم

3-ساعت 19:29 حریق انباری یک واحد مسکونی در طبقه همکف واقع در شهریار،رزکان،خیابان گودرزی،خیابان گل های چهارم

جمعه بیست و دوم اردیبهشت ماه هزاروچهارصد ودو 

4-ساعت 11:54 حریق حمام یک واحد مسکونی به علت قیر گونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان ارغوان سیزدهم

 

0.0.0.0

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

 

003486

حمید رضا دمرچی لو

رئیس سازمان آتش نشانی

شهروندیار

Comp 1

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf