آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:27 روز یکشنبه نهم اردیبهشت ماه هزارو چهارصدوسه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار سقوط یک شهروند از ارتفاع واقع در شهریار،امیریه،انتهای خیابان آزادی پنجم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 2 امیریه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مردی حدوا 50 ساله از تبعه افغان هنگام تخریب ملک به همراه چهارچوب درب و پنجره به داخل کوچه سقوط کرده و دچار مصدومیت شدید گردید که ضمن محصور نمودن محل با نوار خطر فرد مصدوم با همکاری عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل گردید.

006139

006140

روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:50 روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه هزاروچهارصدو سه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق انباری یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،بلوار ریاست جمهوری،خیابان یاس پنجم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 3 اندیشه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید انباری واحد فوق به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

006137

روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:10 روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه هزارو چهارصدوسه با مراجعه حضوری یک شهروند به ایستگاه 6 جعفریه که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.

نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.

کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

عکس: آرشیو

006092

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:54 روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه هزاروچهارصدوسه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف منجر به واژگونی یکدستگاه خودرو سواری واقع در شهریار،فاز یک اندیشه به طرف تقاطع سه سطحه شهید صیاد شیرازی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پژو پارس به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با تیر برق واژگون و منجر به فوت سرنشین و مصدومیت شدید راننده فاقد گواهینامه گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری فرد مصدوم با همکاری عوامل اورژانس به بیمارستان و محل تحویل عوامل انتظامی گردید.

علت بروز این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور تحت بررسی می باشد.

006135

006136

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:19 روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه هزاروچهارصدوسه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گودبرداری غیر اصولی واقع در شهریار،رضی آباد پائین،خیابان فتح یکم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافصه آتش نشانان ایستگاه 4 را به محل اعزام نمود.

بر اساس این گزارش رعایت نکردن اصول ایمنی در زمان گودبرداری منجر به ترک ملکهای همجوار گردیده بود که ضمن اقدامات اولیه به افراد حاضر در محل توصیه گردید سریعا اقدامات ایمنی صورت پذیرد.

006134

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

 

003486

حمید رضا دمرچی لو

رئیس سازمان آتش نشانی

شهروندیار

Comp 1

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf