آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:57  روز شنبه هجدهم دیماه هزار و چهارصد طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن سه نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،خیابان طالقانی،کوچه شهید عباس رهنما گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 4 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و سه نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

001507

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:32 روز جمعه هفدهم دیماه هزاروچهارصد  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گازگرفتگی چهار نفر از شهروندان واقع در شهریار،خیابان بیست متری بیسج،کوچه شهید عسکرخانی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 7 کهنز را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید چهار نفر از شهروندان  به علت نشت گاز co دچار گازگرفتگی شدند که با همکاری اورژانس 115 شهریار به صورت سرپائی درمان شدند.

00000

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:34 روز پنجشنبه هفدهم دیماه هزاروچهارصد  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف دو دستگاه خودرو سبک  واقع در شهریار،بلوار آزادگان،ابتدای اسدآباد گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد و نجات ایستگاه 7 کهنز را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل در محل حضور یافتند.

در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو دستگاه خودرو سواری شامل پراید و پیکان وانت با یکدیگر برخورد نموده و منجر به مصدوم شدن یک نفر و بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت خودروها و قطع سرباطری خودروهای مذکور تحویل عوامل مربوطه گردید.

001979

 

001980

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:22 روز چهارشنبه پانزدهم دیماه هزار و چهارصد طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان دانش گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 3 اندیشه را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق ، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

001507

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:57 روز چهارشنبه پانزدهم دیماه هزاروچهارصد طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ریزش دیوار یکباب ساختمان نیمه کاره رها شده واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان ارغوان چهاردهم،تقاطع خیابان معلم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 3 اندیشه  را  به محل حادثه اعزام و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید عدم استحکام منجر به ریزش دیوار مذکور گردیده بود که خوشبختانه مصدومی نداشته و با رعایت نکات ایمنی محل مذکور  با نوار خطر محصور و توصیه های لازم به افراد حاضر در محل ارائه گردید.

001977

001978

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 15:29 روز سه شنبه چهاردهم دیماه هزار و چهارصد طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،بلوار طالقانی،کوچه ارکیده گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 3 اندیشه را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق ، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

001507

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

مهدی پور احمدی فرمانده پایگاه بسیج امام رضا(ع) سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار و هیئت همراه به نمایندگی از طرف کلیه آتش نشانان شهریار در دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی (سیزدهم دیماه هزاروچهارصد)با حضور در گلزار شهدا کرمان به مقام شامخ آن شهید والا مقام  و دیگر شهدای آرمیده در این گلزار ادای احترام نمودند.

001976

 

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز دوشنبه سیزدهم دیماه هزاروچهارصد کارکنان شرکت پیچک آموزش تئوری و عملی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی را از ساعت 10:00 لغایت 12:00 در محل شرکت مذکور توسط داود علی قوطیلو مسئول و مربی آموزشی سازمان و همکاری ایستگاه دو امیریه طی نمودند.

001975

001974

001972

001973

                   روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار
کارکنان بیمارستان امام سجاد(ع) شهریار طی دو روز متوالی یازدهم و دوازدهم دیماه هزاروجهارصد آموزش های ایمنی مرتبط با حوزه آتش نشانی شامل نحوه کار با خاموش کننده های دستی و.... را  در محل  بیمارستان مذکور توسط داود علی قوطیلو مسئول و مربی آموزشی سازمان طی نمودند.

001969

001970

001971

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

00288

حمید رضا دمرچی لو

رئیس سازمان آتش نشانی

شهروندیار

Comp 1

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf