آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:10 روز پنجشنبه ششم مهر ماه هزاروچهارصدودو طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار انحراف یکدستگاه خودرو کوئیک از مسیراصلی واقع در شهریار،بالای پل شهید صیاد شیرازی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امداد گران ایستگاه مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود.

در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو کوئیک به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با گاردریل متوقف و منجر به مصدوم شدن دو نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل محل و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و محل تحویل عوامل انتظامی گردید.

علت بروز این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور تحت بررسی می باشد.

005469

005470

روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 08:55 روز  پنجشنبه ششم مهرماه هزاروچهارصدودو طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف یکدستگاه خودرو سواری با موتور سیکلت  واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،روبروی ایستگاه آتش نشانی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 3 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود.

بر اساس این گزارش یکدستگاه خودرو پژو 206 با یکدستگاه موتور سیکلت برخورد نموده و منجر به مصدوم شدن راکب موتور گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل محل وجلوگیری از نشت بنزین وقطع سرباطری فرد مصدوم با همکاری عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال و محل تحویل عوامل انتظامی گردید.

005486

005487

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:11 روز چهارشنبه پنجم مهر ماه هزاروچهارصدودو طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک شهروند داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،چهار راه مخابرات به طرف میدان معلم گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 4 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

001507

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:10 روز چهارشنبه پنجم مهر ماه هزاروچهارصدو دو طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف منجر به واژگونی خودرو پیکان وانت واقع در شهریار،میدان بسیج به طرف امیریه گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد و نجات ایستگاه 2 امیریه را به صدا درآورد و آتش نشانان ایستگاه مذکور با امکانات و تجهیزات کامل در محل حضور یافتند.

آتش نشانان شهریار با حضور در محل مشاهده نمودند دو دستگاه خودرو پیکان وانت و پژو 405 با یکدیگر برخورد نموده و منجر به واژکونی پیکان وانت و مصدوم شدن یک نفر و بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت خودروها و قطع سرباطری فرد مصدوم و محل تحویل عوامل اورژانس و  انتظامی گردید.

علت بروز این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور تحت بررسی می باشد.

005450

005451

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:45 روز سه شنبه چهارم مهر ماه هزاروچهارصدودو طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک راس میمون در بالای یک اصله درخت چنار واقع در جاده ملارد به شهریار،روبروی شهرک شاهد گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه مرکزی را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل فوق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید میمون مذکور در محل فوق محبوس شده  که با تلاش آتش نشانان رهاسازی و تحویل عوامل مربوطه گردید.

005446

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

 

003486

حمید رضا دمرچی لو

رئیس سازمان آتش نشانی

شهروندیار

Comp 1

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf