با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در مورخه بیست ونهم خرداد ماه نود ویک ساعت 13:31 کودکی دو ساله به علت بسته شدن درب ضد سرقت در داخل منزل محبوس شده بود که توسط نیروهای امداد ونجات آتش نشانی شهریار با هماهنگی مالک پس از ایجاد کارگاه راپل وابزار فرود وصعود وارد منزل شده وکودک دوساله نجات داده شد.

 


 


پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در مورخه بیست وهشتم خرداد ماه نود ویک ساعت 21:50 یکدستگاه خودرو پراید با کامیون برخورد نموده که منجر به مصدوم شدن سه نفر از سرنشینان خودرو پراید گردیده بود که با حضور نیروهای امداد ونجات آتش نشانی شهریار ضمن ایمن سازی کامل وجلوگیری از نشت بنزین افراد مصدوم به بیمارستان انتقال داده شدند.

لازم بذکر است در این حادثه راننده کامیون متواری و به خودرو پراید از قسمت های بدنه،جلوبندی،شکسته شدن شیشه های جلو و بغل،درب جلو سمت راننده وشاگرد،درب موتور،صندوق عقب،گلگیر عقب وجلو،سپر جلو وقسمتی از موتور خسارت وارد گردید.

 


 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در مورخه بیست وهفتم خرداد ماه نود ویک ساعت 20:30 یک حلقه چاه منزل مسکونی ریزش نموده بود که منجر به نشست دیوارهای پارکینگ شده بود که با حضور نیروهای امداد ونجات آتش نشانی شهریار ضمن ایمن سازی کامل به مالک ملک اعلام گردید سریعا با هماهنگی مهندس ناظر اقدمات لازم صورت پذیرد.

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در مورخه بیست وهفتم خرداد ماه نود ویک ساعت 09:09 یکدستگاه خودرو پراید با کامیون برخورد نموده که منجر به مصدوم شدن پنج نفر گردیده بود که با حضور نیروهای امداد ونجات آتش نشانی شهریار ضمن ایمن سازی کامل محیط افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال داده شدند.

لازم بذکر است در این حادثه به خودرو پراید از قسمت:کاپوت،گلگیر،سپرجلو وشیشه جلو و به کامیون از قسمت:درب سمت راننده،شیشه جلو وترکیدگی لاستیک خسارت وارد گردید.

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در مورخه بیست وششم خرداد ماه نود ویک ساعت 10:10 یک حلقه  چاه حیاط منزل مسکونی ریزش کرده  که منجر به خالی شدن زیر موزائیک ها گردیده بود که با حضور نیروهای امداد ونجات آتش نشانی شهریار در محل ضمن ایمن سازی کامل به مالک ملک توصیه های لازم در خصوص تخلیه منزل وهماهنگی لازم با مهندس ناظر ابلاغ گردید.

 


مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز