با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:25 روز شنبه هفتم  تیر ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یکدستگاه خودرو در حاشیه رودخانه واقع در شهریار،روبروی بهشت رضوان گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد ونجات ایستگاه 501 رزکان را به صدا درآورد و امدادگران با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو مذکور دچار فرو رفتگی شده که ضمن ایمن سازی کامل رها سازی خودرو فوق صورت پذیرفت.

خوشبختانه  این حادثه مصدومی نداشته است.

3264

3265

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:04 روز جمعه ششم تیر ماه نودو نه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گیر کردن یک قطعه پیچ در انگشت دست شهروندی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان یازدهم شرقی گزارش و بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی را به محل فوق اعزام و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید نصاب حدودا 46 ساله هنگام کاربا ابزار آلات یک عدد پیچ در انگشت  دست چپ  وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه  مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده از تجهیزات مورد نیاز با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی اقدام به خارج نمودن پیچ نموده و فرد مذکور جهت ادامه درمان تحویل اورژانس 115 شهریار گردید.

مهدی پور احمدی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی شهریار به شهروندان توصیه نمود ابتدا ایمنی سپس تخصص را جهت انجام کلیه فعالیت های فنی سر لوحه خود قرار دهند.

3262

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 15:21 روز جمعه ششم تیر ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه کامیونت واقع درتقاطع سه سطحه شهید صیاد شیرازی به طرف شهریار گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی  را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با موانع  واژگون و منجر به بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت و قطع سرباطری،خودرو مذکور تحویل پلیس راهور گردید.

خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

2090

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:04 روز جمعه ششم تیر ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن دو نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،بلوار طالقانی،خیابان 20 متری شهرداری گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 301 اندیشه را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و دو نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

2150

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

یکدستگاه تریلر که دچار نشت گازوئیل شده بود با تلاش آتش نشانان از بروز انفجار و آتش سوزی در آن جلوگیری شد.

پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 آتش نشانی شهریار بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی را راس ساعت 12:45 روز  جمعه ششم تیر ماه نودونه واقع در شهریار،وائین،بلوار امام خمینی(ره)،نرسیده به میلاد سوم اعزام نمود.
بر اساس این گزارش  خودرو فوق که دچار نشت گازوئیل شده بود و احتمال وقوع حادثه برای خودرو مذکور وجود داشت آتش نشانان  ضمن ایمن سازی کامل و جلوگیری از نشت سوخت توصیه های لازم را به افراد حاضر در محل ارائه نمودند.

3260

3261

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

آتش نشانی شهریار

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز