با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در 48 ساعت گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ستاد فرماندهی سازمان 7 بار زنگ ایستگاه های آتش نشانی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق و حوادث به شرح ذیل شدند وضمن اطفاء حریق و امداد رسانی از افزایش خسارت جلوگیری بعمل آوردند.

بیست و دوم اسفند ماه نودوهشت

1-ساعت 13:35 باز نمودن درب یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،کوچه گلزار

2-ساعت 22:10 باز نمودن درب یک واحد مسکونی واقع در شهریار،خیابان شهید مصطفی خمینی(ره)،کوچه فتح

بیست و سوم اسفند ماه نودوهشت

3-ساعت 03:07  واژگونی یکدستگاه خودرو پیکان وانت واقع در شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،روبروی بیمارستان امام سجاد

4-ساعت 05:28 حریق یکباب مغازه طلا فروشی واقع در شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،جنب پارک کودک

5-ساعت 08:27 حریق سیم کشی یکباب ساختمان واقع در شهریار،شهرک شاهد،خیابان شقایق دهم

6-ساعت 22:05 تصادف دو دستگاه خودرو سواری(پراید و پژو 206)با چهار مصدوم واقع در جاده شهر قدس به شهریار،نرسیده به تقاطع غیر همسطح سپاه

7-ساعت 23:06 حریق سیم کشی برق یکباب ساختمان واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان سوم غربی

2392

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 15:17 روز چهارشنبه بیستم اسفند ماه نودوهشت با مراجعه حضوری دخترخانمی حدودا 19 ساله به ایستگاه 201 امیریه که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

2386

 

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:55 روز سه شنبه بیستم اسفند ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق پیک نیک  در بالکن یک واحد مسکونی واقع در شهریار،شهرک مخابرات،کوچه گلدیس،مجتمع الهیه گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 701 کهنز را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید سیلندر پیک نیک دربالکن یک واحد مسکونی به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش وافزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

2387

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 08:13 روز سه شنبه بیستم اسفند ماه نودوهشت طی تماس با ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شهریار و درخواست انتقال مصدوم به طبقه همکف  واقع در شهریار،امیریه،شهرک جانبازان،خیابان ایثار سوم  بلافاصله امدادگران ايستگاه 201 امیریه با امکانات و تجهیزات کامل  به  محل حادثه  اعزام شدند.
هنگام حضور ماموران آتش نشاني مشاهده گردید فردی بیمار به علت  مشکلات حرکتی قادر به انتقال به بیمارستان نبوده که بلافاصله با تلاش آتش نشانان و همکاری اورزانس 115 شهریار فرد مذکور به طبقه همکف انتقال و جهت ادامه درمان به بیمارستان انتقال داده شد.

2353

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 04:43 صبح روز یکشنبه هجدهم اسفند ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پژو207 واقع در شهریار،ابتدای سه راهی فردوسیه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 701 کهنز را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با موانع  واژگون و منجر به بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری،خودرو مذکور جهت انتقال به پارکینگ تحویل مالک خودرو گردید.

خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

2373

2374

2375

2376

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

آتش نشانی شهریار

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز