با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 06:31 صبح روز پنجشنبه شانزدهم آبانماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار برخورد یکدستگاه خودرو ایسوزو به تیر برق واقع در شهریار،جاده رزکان به دینارآباد گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد و نجات ایستگاه 501 رزکان را به صدا درآورد و امداد گران با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید  یکدستگاه خودرو خاور ایسوزو به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی به تیر چراغ برق برخورد نموده که منجر به  مصدوم شدن راننده،سرنشین و بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت گازوئیل و قطع سرباطری افراد مصدوم باهمکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و محل تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

1880

1881

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساکنان یک واحد مسکونی به دلیل ورود خفاش  وحشت کردند و از آتش نشانان برای به دام انداختن این مهمان ناخوانده کمک خواستند.

ساعت 01:39  روز چهارشنبه پانزدهم آبانماه نودوهشت  طی تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 آتش نشانی شهریار از حضور یک خفاش به داخل واحد مسکونی واقع در شهریار،شهرک شاهد،خیابان شقایق ششم خبر داد که بلافاصله نیروهای عملیاتی وامدادونجات ایستگاه 101 مرکزی با حضور در واحد فوق پس از به دام انداختن، خفاش را به محیط زیست انتقال دادند.

1878

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:36 روز دوشنبه سیزدهم آبانماه نودو هشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار اقدام به خودکشی شخصی واقع در شهریار،فازیک اندیشه،خیابان چهارم شرقی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خانمی حدودا 27 ساله اقدام به خودکشی با انواع قرص را نموده و منجر به مسمومیت وی گردیده بود که با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال داده شد.

1867

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:22 روز دوشنبه سیزدهم آبانماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در موتور یکدستگاه خودرو سواری واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،روبروی خیابان شهدای گمنام گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در موتور یکدستگاه خودرو سواری محبوس شده که با تلاش آتش نشانان و با استفاده از تجهیزات رها سازی گربه های مذکور صورت پذیرفت.

1866

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:52 روز یکشنبه دوازدهم آبانماه نودو هشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پژو 206 واقع در شهریار،شهرک صدف،روبروی پارکینگ نیروی انتظامی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پزو 206 به علت عدم رعایت قوانین ومقررات راهنمائی و رانندگی از مسیر اصلی منحرف ، واژگون  و منجر به مصدوم و محبوس شدن دو نفر گردیده بود که  متاسفانه یکی از سرنشین  خودرو مذکور فوت که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد مذکور از داخل خودرو خارج و با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و جسد متوفی  تحویل نیروی انتظامی مستقر در محل گردید.

1864

1865

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز