با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:12  روز پنجشنبه پانزدهم خرداد ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پژو پارس واقع در شهریار،زیر گذر شهید صیاد شیرازی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پژو پارس به  علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف،واژگون و منجر به مصدوم شدن یک نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری فرد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و خودرو مذکور جهت انتقال به پارکینگ تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

3136

3137

3138

3139

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 00:56 روز پنج شنبه پانزدهم خرداد ماه نودو نه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی  شهریار مبنی بر سقوط جوانی حدودا 32 ساله  داخل کانال واقع در شهریار،محمد آباد ،ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 101 مرکزی و 401 شهریار را به همراه معاونت عملیات به محل حادثه اعزام نمود .

در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کارگری حدودا 32 ساله به علتی نامعلوم داخل کانال گل و لای سقوط کرده که با سرعت عمل آتش نشانان و انجام کمک های اولیه فرد مذکور از داخل کانال خارج و با همکاری اورژانس 115 مستقر در محل حادثه به بیمارستان انتقال و از مرگ نجات یافت.

3134

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

1-ساعت 09:29 روز چهارشنبه چهاردهم خرداد ماه نودو نه واقع در شهریار،وائین،میلاد دوم،خیابان سپاه،خیابان شقایق ششم

2-ساعت 18:07 روز چهارشنبه چهاردهم خرداد ماه نودو نه واقع در شهریار،شهرک صدف،بلوار شهید چمران

3-ساعت 18:12  روز پنجشنبه پانزدهم خرداد ماه نودو نه واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان بهاران

4-ساعت 15:13 روز جمعه شانزدهم خرداد ماه نودو نه واقع در شهریار،کهنز،فاز دو مخابرات،نبش خیابان طاووس

5-ساعت 19:36 روز جمعه شانزدهم خرداد ماه نودو نه واقع در شهریار،وائین،خیابان میلاد دوم

طی پنج مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن هشت نفراز شهروندان در کابین آسانسور گزارش و بلا فاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های مربوطه را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و هشت نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

2150

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:01 روز سه شنبه سیزدهم خرداد ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف چند دستگاه خودرو با یکدیگر واقع در شهریار،وائین،فواصل میلاد یکم و دوم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید چهار دستگاه خودرو سواری شامل هویوندا،پراید،جک و پژو آردی به علت بی احتیاطی با یکدیگر برخورد نموده که منجر به بروز خسارت مالی گردیده بود که که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت خودروها و قطع سرباطری،محل جهت انتقال خودرو به پارکینگ تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 18:37 روز دوشنبه دوازدهم خرداد ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف چند دستگاه وسیله نقلیه واقع درشهریار،جاده رزکان به طرف اسکمان گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 501 رزکان را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود.

بر اساس این گزارش چند دستگاه وسایل نقلیه شامل پژو 206،پراید و موتور سیکیلت به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی با یکدیگر برخورد نموده و به منجر مصدوم شدن چهار نفرگردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده وجلوگیری از نشت بنزین وقطع سرباطری افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و محل تحویل پلیس راهور گردید.

3113

3114

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

آتش نشانی شهریار

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز