با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:09 روز پنجشنبه بیست و چهارم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو پژو 405 واقع در شهریار،بلوار امیر کبیر،روبروی پاررکینگ راهنمائی و رانندگی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 701 کهنز را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق  به علتی نامعلوم از قسمت موتور طعمه حریق شده که بخشی از حریق قبل از اطلاع به آتش نشانی توسط عوامل راهنمائی و رانندگی حاضر در محل کنترل و آتش نشانان ضمن اطفاء کامل وایمن سازی توصیه های لازم را به مالک خودرو مذکور ارائه نمودند.

1400

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 04:06 روز دوشنبه بیست و یکم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق اتاقک نگهبانی واقع در شهریار،رضی آباد بالا،خیابان آبیدر، گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 801 رضی آباد را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید اتاقک نگهبانی خالی از سکنه به علتی نامعلوم طعمه حریق شده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء گردید.

1382

1383

1384

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 15:27 عصر روز شنبه نوزدهم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق کابین آسانسور واقع در شهریار،خیابان 22 متری محسنی،خیابان همت،کوچه شکوفه گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های401 شهریار و 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید  قسمت فوقانی کابین آسانسور مجتمع فوق به علت اتصالی طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته و کابین آسانسور فوق تا سرویس کامل توسط سرویسکاران مجاز از استفاده خارج گردید.

1377

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:13 عصر روز جمعه هجدهم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق کرکره یکباب مغازه مرغ فروشی واقع در شهریار،بلوار رسول اکرم(ص) گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 401 شهریار را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید قسمت فوقانی کرکره مغازه فوق به علت اتصالی برق در اثر کشیدن بار اضافی از سه راهی برق طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان و با رعایت نکات ایمنی اطفاء و از گسترش آتش وافزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 04:39 روز جمعه هجدهم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق باغ واقع درجاده اسدآباد به شهریار،نرسیده به پمپ بنزین کهنز گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 701 کهمز را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید حاشیه باغی توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده و منجر به بروز خسارت به حدود بیست اصله درخت گردیده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش به باغ  و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

1366

1367

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز