امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 09:26 روز جمعه بیست و پنجم اسفند ماه نودوشش طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق حاشیه باغ واقع در شهریار،چهار راه محمدآباد به طرف میدان نماز گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید حاشیه باغی توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش به باغ  و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

6980

6981

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:49 روز پنجشنبه بیست و چهارم ماه نودوشش طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکباب دکه واقع در شهریار،میدان بسیج به طرف امیریه گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های 401 شهریار و 201 امیریه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دکه فوق به علتی نامعلوم  طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی و همچنین خسارت وارده توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

6978

6977

6979

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:19 روز پنجشنبه بیست و چهارم اسفند ماه نودوشش طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق انبار یکباب مغازه سیسمونی واقع در شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،کوچه شهید موسی لو گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید انباری مغازه فوق به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان  اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

6972

6973

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 09:52 صبح روز یکشنبه بیسم اسفند ماه نودوشش طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق گسترده یکباب مغازه بوتیک زنانه  واقع در شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،بالاتر از چهار راه مخابرات،جنب پاساژ پارسیان گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 401 شهریارو 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و با توجه به حساسیت موضوع مهندس کریمی مدیر عامل سازمان به همراه معاونت عملیات  در محل حضور یافت.

در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مغازه فوق به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که ضمن ایمن سازی کامل و رعایت نکات ایمنی و قطع جریان گاز و برق مغازه حریق به طور کامل اطفاء و از گسترش آتش به مغازه های مجاور جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته و علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

6942

6943

6944

 

مطالب بیشتر...