امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 02:16 بامداد روز جمعه بیست و نهم تیر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یک واحد مسکونی واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان چهارم غربی،کوچه جمیل گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان  بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک واحد مسکونی از قسمت آشپزخانه به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و  از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

8008

8009

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:31 روز پنجشنبه بیست و هشتم تیر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق کامیون حامل بار زغال واقع در جاده شهریار به طرف تهران،بعد از میدان معادن،نرسیده به ورودی شهر قدس گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید بار یکدستگاه خودرو کامیون حامل زغال به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

8004

8005

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با تلاش همه جانبه آتش نشانان، آتش سوزی گسترده لاستیک های فرسوده در محوطه باز مهار گردید.

رخداد این آتش سوزی ساعت 17:36 روز دوشنبه بیست و پنجم تیر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار آتش سوزی گسترده لاستیک های فرسوده واقع در شهریار،تقاطع غیر همسطح سپاه به طرف کرج،جنب مجموعه خدمات موتوری شهرداری شهریار اطلاع و بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی با چند دستگاه خودرو عملیاتی  به محل حریق اعزام نمود.

به محض رسیدن آتش نشانان به محل حریق مشاهده گردید تعداد کثیری از لاستیک های فرسوده دپو شده در فضای باز متعلق به محل بازیافت لاستیک های فرسوده توسط افرادی ناشناس دچار آتش سوزی شده و به سرعت در حال گسترش به سمت جنگل کاج و لاستیک های داخل محوطه کارگاه بود که بلافاصله با تلاش اکیپهای عملیاتی آتش نشانی شهریار در ساعت 18:42 حریق بطور کامل مهار و اطفاء گردید.

7995

7996

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 06:49 صبح روز جمعه بیست و دوم  تیر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یک واحد مسکونی واقع درشهریار،شهرک جعفریه،خیابان نهم غربی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان  بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 601 جعفریه را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک واحد مسکونی از قسمت آشپزخانه به علتی نامعلوم  طعمه حریق شده که با همکاری آتش نشانی ملارد حریق بطور کامل اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

7993

7994

 

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:46 روز سه شنبه نوزدهم تیر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق لوله گاز شهری واقع در شهریار،امیریه،خیابان بهاران،نبش خیابان گلستان یکم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های 201 امیریه و 101 مرکزی  را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق  شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید لوله گاز شهری قبل از علمک گاز طعمه حریق شده و منجر به بروز خسارت به کابل های برق دو باب منزل مسکونی،کنتور برق،دودگرفتگی منزل مسکونی و یکدستگاه خودرو پراید گردیده بود که ضمن اطفاء کامل حریق از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

7990

7991

7992

مطالب بیشتر...