امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 03:36 بامداد روز یکشنبه ششم مرداد ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو پراید واقع درشهریار،وائین،خیابان بعثت ششم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم  طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش وافزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

8024

8025

8026

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با تلاش همه جانبه آتش نشانان، آتش سوزی گسترده کارگاه نجاری مهار گردید.

رخداد این آتش سوزی ساعت 16:14 روز پنجشنبه چهارم مرداد ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار اطلاع و بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 201 امیریه را به محل حریق واقع در شهریار،امیریه،خیابان آذربایجان،کوچه پایدار اعزام نمود.

به محض رسیدن آتش نشانان به محل حریق عملیات اطفاء را با ایجاد حلقه محاصره برای کنترل مهار آتش سوزی و جلوگیری از گسترش آن به دیگر قسمت ها شروع نمودند و سرانجام پس از یک عملیات فشرده  حریق بطور کامل مهار و خاموش گردید.

علت بروز این آتش سوزی و همچنین خسارت وارده توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریاردر حال بررسی می باشد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 02:16 بامداد روز جمعه بیست و نهم تیر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یک واحد مسکونی واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان چهارم غربی،کوچه جمیل گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان  بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک واحد مسکونی از قسمت آشپزخانه به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و  از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

8008

8009

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:31 روز پنجشنبه بیست و هشتم تیر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق کامیون حامل بار زغال واقع در جاده شهریار به طرف تهران،بعد از میدان معادن،نرسیده به ورودی شهر قدس گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید بار یکدستگاه خودرو کامیون حامل زغال به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

8004

8005

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با تلاش همه جانبه آتش نشانان، آتش سوزی گسترده لاستیک های فرسوده در محوطه باز مهار گردید.

رخداد این آتش سوزی ساعت 17:36 روز دوشنبه بیست و پنجم تیر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار آتش سوزی گسترده لاستیک های فرسوده واقع در شهریار،تقاطع غیر همسطح سپاه به طرف کرج،جنب مجموعه خدمات موتوری شهرداری شهریار اطلاع و بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی با چند دستگاه خودرو عملیاتی  به محل حریق اعزام نمود.

به محض رسیدن آتش نشانان به محل حریق مشاهده گردید تعداد کثیری از لاستیک های فرسوده دپو شده در فضای باز متعلق به محل بازیافت لاستیک های فرسوده توسط افرادی ناشناس دچار آتش سوزی شده و به سرعت در حال گسترش به سمت جنگل کاج و لاستیک های داخل محوطه کارگاه بود که بلافاصله با تلاش اکیپهای عملیاتی آتش نشانی شهریار در ساعت 18:42 حریق بطور کامل مهار و اطفاء گردید.

7995

7996

 

مطالب بیشتر...