آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:29 روز شنبه نهم فروردین ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در کانال کولر واقع در شهریار،شهرک جعفریه،خیابان سی و یکم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 601 رضی آباد را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل فوق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در کانال کولر محبوس شده  که با تلاش آتش نشانان گربه مذکور از داخل کانال نجات داده شد و رهاسازی صورت پذیرفت.

6603

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در 48 ساعت گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ستاد فرماندهی سازمان 6 بار زنگ ایستگاه های آتش نشانی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق و حوادث به شرح ذیل شدند وضمن اطفاء حریق و امداد رسانی از افزایش خسارت جلوگیری بعمل آوردند.

هفتم فروردین ماه نودونه

1-ساعت 11:13 آبگرفتگی معابر واقع در شهریار،محمدآباد به طرف چهار راه پرنده پرداز

2-ساعت 13:27 گیر کردن یک حلقه انگشتر در انگشت دست جوانی حدودا 22 ساله با مراجعه حضوری به ایستگاه 101 مرکزی آتش نشانی شهریار

3-ساعت 21:14  حریق ضایعات در یکباب مغازه مخروبه واقع در شهریار،بلوار آزادگان،نبش ورودی فاز دو مخابرات

هشتم فروردین ماه نودونه

4-ساعت 17:39 حریق یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان دوازدهم غربی

5-ساعت 22:24 احتمال محبوسی یک نفر در یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان ششم شرقی

نهم فروردین ماه نودونه

6-ساعت  02:17 حریق یکباب ساختمان نیمه کاره واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان شقایق پنجم

2448

2449

2450

2451

  پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

حمید رضا خسروی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار از نصب و راه اندازی 3 دستگاه تونل ضدعفونی در سطح شهر با تکیه بر توان تولیدی کار آفرینان شهر در نقاط پر تردد خبر داد. وی عنوان نمود سلامت شهروندان از اولویتهای کاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار می باشد در همین راستا و با توجه به گسترش و همه گیری covid 19  ، این سازمان همگام با تمامی واحد های تحت نظارت شهرداری شهریار از تمامی امکانات و توان عملیاتی پرسنل خود  در جهت ریشه کن کردن این ویروس استفاده خواهد کرد.

ما مراقب شهر هستیم، شما لطفا در خانه بمانید.

2447

                   پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار از انجام تست نهایی دستگاه مه پاش جهت ضدعفونی شهر خبر داد. حمید رضا خسروی ضمن اعلام این خبر افزود در راستای بهبود کیفیت ارائه خدمت به شهروندان و با تکیه بر توان تخصصی کارآفرینان و صنعتگران شهر، این دستگاه ساخته و مراحل تست آن سپری و از امروز به ناوگان عملیاتی سازمان ( جهت ضدعفونی شهر ) اضافه گردید. وی از شهروندان درخواست نمود ضمن رعایت نکات بهداشتی از تردد بی مورد در شهر جدا خودداری نمایند.

2445

 

 

به گزارش پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار روز شنبه دوم فروردین ماه نودو نه شهریار ایمن ترین روز خود را بدون به صدا درآمدن آژیر خطر تمامی ایستگاه های سازمان تجربه کرد که این مهم در شهریار امری نادر و بعضا بی سابقه محسوب میشود که مایه افتخار شهروندان با فرهنگ شهریاری و خرسندی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار است.

ایمنی و آسایش شهروندان در همه حال آرزوی آتش نشانان است.

لازم بذکر است در تعطیلا نوروزی ایستگاه های 201 امیریه و 501 رزکان هیجگونه حریق و حوادثی گزارش نگردید.

0.0.0.0

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

آتش نشانی شهریار

شهروندیار

mask

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز