امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

در مورخه سی ام آذر ماه نود ساعت 08:10 دو دستگاه خودرو پراید بر اثر بی احتیاطی رانندگان واژگون شده بودند که با حضور نیروهای امداد و نجات آتش نشانی شهریار، ضمن ایمن سازی کامل و جلوگیری از نشت بنزین مورد رفع گردید.

لازم بذکر است این حادثه مصدومی نداشته است.

 

در مورخه بیست و نهم آذر ماه نود ساعت 10:00 صبح یک دستگاه خودرو خاور حامل سیلندرهای اکسیژن واژگون و منجر به مصدوم شدن یک نفر گردیده بود که با حضور نیروهای امداد و نجات آتش نشانی شهریار ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت گازوئیل کلیه سیلندر های اکسیژن به کنار جاده انتقال و فرد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و خودرو خاور با جرثقیل به پارکینگ هدایت و مسیر جاده باز گردید.

ضمنا عوامل محترم راهنمائی و رانندگی و اکیپی از امدادگران سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس نیز در محل حضور داشتند.

توصیه های ایمنی: رعایت قوانین و ضوابط ایمنی چگونگی حمل و نقل سیلندرهای حاوی اکسیژن و کنترل سرعت مطمئنه توسط رانندگان اینگونه وسائل نقلیه الزامیست.

 

در مورخه سی ام آذر ماه نود ساعت 01:03 بامداد یک دستگاه خودرو پژو پارس به علت برخورد یک دستگاه خودرو نامعلوم که متواری گردیده بود، واژگون شده بود که با حضور نیروهای امداد و نجات آتش نشانی شهریار ضمن ایمن سازی کامل و جلوگیری از نشت بنزین محل تحویل نیروی انتظامی گردید.

 

مطالب بیشتر...