با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

مراسم یادواره شهدای کارگر وکارمند در روز دوشنبه مورخ 1391/06/06 در محل فرهنگسرای الغدیر شهرداری امیریه با حضور معاون محترم وزارت کشور جناب آقای سردار دکتر افشار،اعضای محترم شورای تامین شهرستان شهریار،شهرداران  محترم شهرستان وجمع کثیری از بسیجیان واعضای پایگاههای بسیج ادارات شهریار با شکوه هر چه بیشتر برگزار گردید. در این مراسم مدیر عامل محترم سازمان آتش نشانی به عنوان فرمانده پایگاه بسیج امام رضا(ع) آتش نشانی وتعدادی از بسیجیان سازمان در مراسم شرکت ویاد وخاطره این شهیدان عالیقدر را گرامی داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ا یمنی شهرداری شهریار:

پس از چهارده ساعت وچهل و یک دقیقه آتش سوزی انبار علوفه مهار وخاموش گردید.

در مورخه چهارم شهریور ماه نود ویک ساعت 22:13 طی تماس تلفنی با سامانه 125 واعلام حریق انبار علوفه دامداری  در شهریار،رضی آباد پائین بلافاصله نیروهای عملیاتی پنج ایستگاه آتش نشانی شهریار با تمام تجهیزات و امکانات و خودرو آتش نشانی در حال اطفاء وسه دستگاه تریلر 28000 لیتری جهت پشتیبانی و دو دستگاه لودر جهت جابجائی علوفه و 23 نفر نیروی عملیاتی به محل حادثه اعزام واقدام به اطفاء حریق نمودند وبا توجه به گسترش حریق جناب آقای عبدالملکی مدیر عامل سازمان،آقای حیدریان مسئول حراست سازمان،آقای رهنما مسئول ایستگاه مرکزی،آقای درخشان مسئول ایستگاه 301 اندیشه،آقای نظری مسئول ایستگاه 401 شهریار،آقای کتابی مسئول ایستگاه 501 رزکان در محل آتش سوزی حضور داشتند وسرانجام پس از چهارده ساعت وچهل ویک دقیقه در مورخه پنجم شهریور ماه نودویک ساعت 12:56 حریق بطور کامل مهار وخاموش گردید.

لازم بذکر است علت این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی میباشد و در این حریق جمعا به مقدار 300000 لیتر آب مصرف گردید.

 

 

 

 

 

 

 


 

سالروز شهادت شهيدان والامقام رجايي و باهنر (رحمه الله عليهما) در آغازين هفته شهريورماه هر سال، به عنوان هفته دولت نامگذاري شده است که در حقيقت فرصت مناسبي براي ارائه دستاوردها و اقدامات مهم و ماندگار نظام مقدس جمهوري اسلامي در همه عرصه هاي فرهنگي، علمي، اقتصادي و عمران و آباداني ميهن عزيز اسلامي مي باشد و ترسيم افقي روشن براي آنچه بايد محقق گردد، محسوب مي شود.
از طرف ديگر، اين مناسبت يادآور فداکاري هاي فرزندان پاک سيرت و فداکار انقلاب اسلامي و تداعي گر روزهاي پرشور خدمت گزاري همراه با تواضع و شور و عشق شهيدان والامقام رجائي و باهنر است.
نامگذاري روزي در اين هفته به نام روز کارمند نيز اين پيام بزرگ را در بر دارد که آنان که گام در راه خدمت رساني به مردم شريف ايران اسلامي بر داشته اند با پيروي از ولايت فقيه و در نظر گرفتن آرمانهاي والاي شهدا، در تحقق اهداف دولت کريمه جمهوري اسلامي اهتمام ورزند کما اينکه شهيدان والا مقام رجائي و باهنر اين مسير روشن را با گام‏هاي استوار خويش پيمودند و با عنايت به اين فرموده امام راحل عظيم الشان (ره) که «دولت در جمهوري اسلامي در خدمت ملت است» در راه خدمتگزاري به ملت از هيچ کوششي فروگذار نکردند.
بي ترديد روحيه مردمداري، توجه به اقشار ضعيف جامعه و در نظر داشتن ارزش‏هاي اسلام ناب محمدي(ص) در اداره جامعه بود که نام و ياد اين دولتمردان خدوم را جاودانه کرد و هم اکنون نيز دولت خدمتگزار و مسئولان و كارمندان دلسوز و پرتلاش در راستاي توسعه پايدار و همه جانبه ايران اسلامي مشغول خدمت به ملت بزرگ ايران اسلامي مي باشند.
اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان والا مقام رجايي و باهنر، ياران باوفايشان و همه شهداي دولت، هفته دولت و روز كارمند را به تمامي كارمندان خدوم و متعهد تبريک و تهنيت گفته، موفقيت همگان را در راستاي آرمانهاي بلند بنيانگذار کبير جمهوري اسلامي ايران، حضرت امام خميني(ره) از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.

علیرضا عبدالملکی

مدیر عامل سازمان آتش نشانی

وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در مورخه چهارم شهریور ماه نودو یک ساعت 03:17 بامداد باغی در شهریار در داخل یک چهار دیواری توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده بود که با تلاش نیروهای عملیاتی آتش نشانی شهریار اطفاء واز گسترش آتش جلوگیری به عمل آمد.

 


پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در مورخه سوم شهریور ماه نود و یک ساعت 18:31 مقداری علف های خشک در داخل باغی در شهریار توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده بود که با تلاش نیروهای عملیاتی آتش نشانی شهریار اطفاء گردید.

 


مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز