با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در 24 ساعت گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ستاد فرماندهی سازمان 7 بار زنگ ایستگاه های آتش نشانی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق و حوادث به شرح ذیل شدند وضمن اطفاء حریق و امداد رسانی از افزایش خسارت جلوگیری بعمل آوردند.

یکشنبه دهم فروردین ماه نودونه

1-ساعت 14:51 محبوس پیر زنی حدودا 73 ساله در اتاق یک واحد مسکونی به علت معیوب بودن قفل واقع در شهریار،شهرک شاهد،خیابان نرگس شرقی

2-ساعت 16:49 آبگرفتگی معابر واقع در شهریار،محمد آباد به طرف چهار راه پرنده پرداز

3-ساعت 19:26  حریق جعبه فیوز یکباب مغازه واقع در شهریار،کاروان،فواصل حیابان خرداد یازدهم و سیزدهم

4-ساعت 21:20 محبوس پسر بچه ای ده ساله در سرویس بهداشتی یک واحد مسکونی واقع در شهریار،بلوار آزادگان،فاز دو مخابرات،خیابان امام رضا(ع)کوچه گل کوکب

دوشنبه یازدهم فروردین ماه نودونه

5-ساعت 00:41 معدوم شدن قفل درب یک واحد مسکونی توسط سارق واقع در شهریار،خیابان انقلاب،کوچه مسجد حاج حسن که با حضور نیروی انتظامی هماهنگی لازم صورت پذیرفت.

6-ساعت  00:53 حریق کابل برق واقع در شهریار،وائین،خیابان بعثت یکم

7-ساعت  07:14 محبوس یکدستگاه خودرو واقع در شهریار،کانال دینارآباد،روبروی فضای سبز

2462

2458

2459

2460

2461

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 04:24 روز یکشنبه دهم فروردین ماه نودونه طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار آتش سوزی گسترده نمایندگی خودرو واقع در شهریار،بلوار چیتگر،روبروی تالار تچرا گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 301 اندیشه و 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل به محل حریق اعزام نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید نمایندگی  فوق به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان حریق بطور کامل اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

میزان خسارت وارده و همچنین علت این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

2451

2452

2453

2454

2455

2456

2457

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:29 روز شنبه نهم فروردین ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در کانال کولر واقع در شهریار،شهرک جعفریه،خیابان سی و یکم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 601 رضی آباد را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل فوق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در کانال کولر محبوس شده  که با تلاش آتش نشانان گربه مذکور از داخل کانال نجات داده شد و رهاسازی صورت پذیرفت.

6603

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در 48 ساعت گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ستاد فرماندهی سازمان 6 بار زنگ ایستگاه های آتش نشانی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق و حوادث به شرح ذیل شدند وضمن اطفاء حریق و امداد رسانی از افزایش خسارت جلوگیری بعمل آوردند.

هفتم فروردین ماه نودونه

1-ساعت 11:13 آبگرفتگی معابر واقع در شهریار،محمدآباد به طرف چهار راه پرنده پرداز

2-ساعت 13:27 گیر کردن یک حلقه انگشتر در انگشت دست جوانی حدودا 22 ساله با مراجعه حضوری به ایستگاه 101 مرکزی آتش نشانی شهریار

3-ساعت 21:14  حریق ضایعات در یکباب مغازه مخروبه واقع در شهریار،بلوار آزادگان،نبش ورودی فاز دو مخابرات

هشتم فروردین ماه نودونه

4-ساعت 17:39 حریق یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان دوازدهم غربی

5-ساعت 22:24 احتمال محبوسی یک نفر در یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان ششم شرقی

نهم فروردین ماه نودونه

6-ساعت  02:17 حریق یکباب ساختمان نیمه کاره واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان شقایق پنجم

2448

2449

2450

2451

  پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

حمید رضا خسروی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار از نصب و راه اندازی 3 دستگاه تونل ضدعفونی در سطح شهر با تکیه بر توان تولیدی کار آفرینان شهر در نقاط پر تردد خبر داد. وی عنوان نمود سلامت شهروندان از اولویتهای کاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار می باشد در همین راستا و با توجه به گسترش و همه گیری covid 19  ، این سازمان همگام با تمامی واحد های تحت نظارت شهرداری شهریار از تمامی امکانات و توان عملیاتی پرسنل خود  در جهت ریشه کن کردن این ویروس استفاده خواهد کرد.

ما مراقب شهر هستیم، شما لطفا در خانه بمانید.

2447

                   پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار از انجام تست نهایی دستگاه مه پاش جهت ضدعفونی شهر خبر داد. حمید رضا خسروی ضمن اعلام این خبر افزود در راستای بهبود کیفیت ارائه خدمت به شهروندان و با تکیه بر توان تخصصی کارآفرینان و صنعتگران شهر، این دستگاه ساخته و مراحل تست آن سپری و از امروز به ناوگان عملیاتی سازمان ( جهت ضدعفونی شهر ) اضافه گردید. وی از شهروندان درخواست نمود ضمن رعایت نکات بهداشتی از تردد بی مورد در شهر جدا خودداری نمایند.

2445

 

 

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روزهای دوشنبه ،چهارشنبه،پنجشنبه ،چهارم،ششم و هفتم فروردین ماه نودو نه  چندین مورد آب گرفتگی در معابر به شرح ذیل به ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار اعلام شد که آتش نشانان بلافاصله با حضور در محل های ذیل نسبت به تخلیه آب و بازگشائی جوی های آب اقدام نمودند.

1-ساعت 10:16 واقع در شهریار،محمد آباد،نرسیده به چهار راه پرنده پرداز

2-ساعت 23:58 واقع در شهریار،رزکان،خیابان حافظ

3-ساعت 03:12 واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان دکتر معین

2442

2443

2444

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 18:05 روز سه شنبه پنجم فروردین ماه نودو نه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شهریاردر جريان يک مورد اقدام به خودکشي واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان باران قرار گرفت و بلافاصله امدادگران ايستگاه 301 اندیشه  را با امکانات و تجهیزات کامل  به  محل حادثه  اعزام نمود.
هنگام حضور ماموران آتش نشاني مشاهده گردید خانمی حدودا 24 ساله به علت  مشکلات روحی اقدام به خودکشی نموده که با تلاش به موقع آتش نشانان
فرد مذکور تحویل اورژانس 115 شهریار مستقر در محل گردید.3150

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 03:40 صبح روز سه شنبه پنجم فروردین ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو پراید واقع در شهریار،عباس آباد،خیابان مطهری،کوچه باقر العلوم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق  به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که بخشی از حریق قبل از اطلاع به آتش نشانی توسط افراد حاضر در محل کنترل و آتش نشانان ضمن اطفاء کامل وایمن سازی توصیه های لازم را به مالک خودرو مذکور ارائه نمودند.

2437

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

آتش نشانی شهریار

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز