آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 03:18 روز دوشنبه پنجم آبانماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف دو دستگاه خودرو سواری واقع در شهریار،بلوار شورا،بعد از شهرک وائین به طرف شهرک شاهد گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد و نجات ایستگاه 101 مرکزی را به صدا درآورد و امدادگران با امکانات و تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو دستگاه خودرو سواری  به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی با یکدیگر برخورد نموده و منجر به مصدوم و محبوس دو نفر و بروز خسارت مالی به هر دو خودرو گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت خودروها و قطع سرباطری افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 به بیمارستان انتقال و محل جهت انتقال خودروها به پارکینگ تحویل  پلیس راهور حاضر در محل حادثه گردید.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:04 روز یکشنبه چهارم آبانماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار دودگرفتگی زیرزمین یکباب ساختمان واقع در شهریار،خیابان شهید بهشتی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشان ایستگاه های 401 شهریار و 101 مرکزی را به محل حریق اعزام و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید زیرزمین ساختمان اصناف تحت اجاره بستنی فروشی به علت قرار گرفتن قابلمه بر روی اجاق گاز به مدت طولانی دچار دودگرفتگی شدید شده بود که با تلاش آتش نشانان ضمن خارج نمودن ظرف از محل مذکور نسبت به تخلیه دود توسط رم فن اقدام گردید.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است.

406

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 08:32 روز یکشنبه چهارم آبانماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو L90 واقع در شهریار،خیابان آهنگران،خیابان امام علی(ع) گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق  به علتی نامعلوم از قسمت سپر و چراغ عقب سمت راننده طعمه حریق شده که بخشی از حریق قبل از اطلاع به آتش نشانی توسط افراد حاضر در محل کنترل و ضمن اعزام راننده مصدوم به بیمارستان توسط اورژانس، آتش نشانان شهریار نسبت به اطفاء کامل وایمن سازی محل اقدام نمودند و توصیه های لازم را به افراد حاضر در محل ارائه گردید.

404

405

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:33 روز یکشنبه سوم آبانماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،خیابان انقلاب،خیابان شیخلر،کوچه بنفشه گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

2150

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:22 روز شنبه سوم آبانماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گیر کردن سر پسر بچه ای پنج ساله بین حفاظ سنگ یک مجتمع مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک امید،کوچه زنبق گزارش گردید ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل به محل فوق اعزام و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کودک مذکور به علت بازیگوشی در محل فوق محبوس شده بود که با تلاش آتش نشانان و با استفاده از تجهیزات رها سازی صورت پذیرفت و صحیح و سالم تحویل خانواده اش گردید.

402

403

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:37 روز شنبه سوم آبانماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکباب منزل مسکونی واقع درشهریار،کهنز،خیابان گلستان دهم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان سه ایستگاه شامل 701 کهنز،101 مرکزی و 501 رزکان را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکباب منزل  مسکونی به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با توجه به اهمیت موضوع مهدی پور احمدی معاونت عملیات سازمان در محل حضور یافت.

آتش نشانان شهریار ضمن اطفاء کامل حریق و تخلیه دود با رم فن از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته وبه کلیه وسایل منزل خسارت وارد گردید.

علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

401

400

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در 48 ساعت گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ستاد فرماندهی سازمان 8 بار زنگ ایستگاه های آتش نشانی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق و حوادث به شرح ذیل شدند وضمن اطفاء حریق و امداد رسانی از افزایش خسارت جلوگیری بعمل آوردند.

پنجشنبه یکم آبانماه نودونه

1-ساعت 10:03 نجات دو نفر از شهروندان محبوس شده در کابین آسانسور واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،بلوار طالقانی،فواصل خیابان هفتم و هشت

2-ساعت 16:49  حریق یکباب مغازه نیمه کاره واقع در شهریار،وائین،فواصل خیابان میلاد یکم و سوم

3-ساعت 17:19 حریق ضایعات واقع در شهریار،بلوار تعاون

4-ساعت 18:02  نجات یک نفر از شهروندان محبوس شده در سرویس بهداشتی یک واحد مسکونی به علت معیوب بودن مغزی درب

جمعه دوم آبانماه نودونه

5-ساعت 00:05  حریق ضایعات واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان استاد شهریار،پشت تالار عارف

6-ساعت  06:16 حریق ضایعات واقع در شهریار،نبش میدان جهاد

7-ساعت  08:19  حریق ضایعات لاستیک واقع در شهریار،امیریه،پشت کارحانه پیچک

8-ساعت  18:06  حریق کولر گازی یک منزل مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان دانش،خیابان استاد شهریار،نبش کوچه سعدی

 

0.0.0.0

حریق منزل مسکونی ( شهرک شاهد )

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:23 صدای زنگ تلفن سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار خبر از حریق یک باب منزل مسکونی در شهرک شاهد می داد. بلافاصله آتش نشانان ایستگاه مرکزی (101) به محل حادثه اعزام و در بدو ورود مشاهده گردید یک واحد آپارتمان در طبقه چهارم مجتمع آریو بدلیل نامعلوم طعمه حریق شده که بلافاصله بوسیله یک رشته شلنگ آبرسانی نسبت به اطفاء حریق اقدام گردید. 

 

342

 

341

 

340

 

مطالب بیشتر...