با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:09 روز پنجشنبه بیست و چهارم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو پژو 405 واقع در شهریار،بلوار امیر کبیر،روبروی پاررکینگ راهنمائی و رانندگی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 701 کهنز را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق  به علتی نامعلوم از قسمت موتور طعمه حریق شده که بخشی از حریق قبل از اطلاع به آتش نشانی توسط عوامل راهنمائی و رانندگی حاضر در محل کنترل و آتش نشانان ضمن اطفاء کامل وایمن سازی توصیه های لازم را به مالک خودرو مذکور ارائه نمودند.

1400

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 08:44 روز پنجشنبه بیست و چهارم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار اقدام به خودسوزی شخصی واقع در شهریار،کهنز،کوچه آرام گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه های701 کهنز و 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مردی حدودا 60 ساله  به علت مشکلات شخصی اقدام به خودسوزی با مواد قابل اشتعال( تینر )نموده که منجر به سوختگی شدید وی از تمامی اعضاء بدن گردیده بود که پس از حضور اورژانس و طی مراحل قانونی محل فوق جهت انتقال جسد به سردخانه تحویل عوامل انتظامی گردید.

1394


پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

همزمان با دهه ولایت در روز پنجشنبه بیست و چهارم مرداد ماه نودوهشت  مراسم پر فیض وبرکت زیارت عاشورا با حضور آتش نشانان شهریار وعاشقان اباعبدالله الحسین(ع) برگزار گردید.

1395

1396

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:56 روز چهارشنبه بیست و سوم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،وائین،خیابان میلاد ششم گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 101 مرکزی را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

49

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

یک دوره کلاس آموزشی آسانسور با همکاری شرکت آسان بر فراز در محل مرکز آموزش آتش نشانی شهریار برگزار شد.

بر اساس این گزارش، به منظور ارتقای سطح علمی و آموزشی پرسنل  عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار و با هماهنگی به عمل آمده با شرکت مذکور کلاس آموزشی آشنایی با آسانسور و نحوه عمل در حوادث آسانسور با حضور جمع کثیری  از آتش نشانان شهریاردر محل مرکز فوق برگزار شد.
گفتنی است این کلاس در روز چهارشنبه بیست و سوم مرداد ماه نودهشت و با حضور اساتید شرکت مذکور به صورت تئوری و عملی برگزار گردید.

1391

1392

1393

1397

1398

1399

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:29 روز سه شنبه بیست و دوم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،شهرک صدف،بلوار شهید چمران،خیابان گلستان دهم گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 101 مرکزی را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

00

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز سه شنبه بیست و دوم مرداد ماه نودوهشت کارکنان بیمارستان نور شهریارآموزش تئوری و عملی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی را از ساعت 10:00 در محل محوطه بیمارستان مذکور توسط مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان طی نمودند.

1385

1386

1387

1388

1389

1390

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 04:06 روز دوشنبه بیست و یکم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق اتاقک نگهبانی واقع در شهریار،رضی آباد بالا،خیابان آبیدر، گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 801 رضی آباد را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید اتاقک نگهبانی خالی از سکنه به علتی نامعلوم طعمه حریق شده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء گردید.

1382

1383

1384

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:31 روز یکشنبه بیستم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن دو نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،خیابان طالقانی،خیابان شهید مصطفی خمینی(ره)،کوچه فتح،کوچه اطلس گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و دو نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

49

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز