با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 15:24 روز سه شنبه بیست و پنجم دیماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پژو 405 واقع در شهریار،بلوار ولایت،نرسیده به پمپ بنزین پاسارگاد گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با موانع ، واژگون و منجر به بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری،خودرو مذکور با هماهنگی پلیس راهور با یکدستگاه جرثقیل به پارکینگ انتقال داده شد.

خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

 252

 

246

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز دوشنبه بیست و چهارم دیماه نودهفت تعداد 25 نفر از نونهالان مهدکودک طلوع نور آموزش اصول و مبانی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی را بصورت تئوری و عملی  جمعا به مدت سه ساعت توسط مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان  در محل مدرسه فوق واقع در  وائین طی نمودند.

 

249

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده در روزدوشنبه بیست و چهارم دیماه نودوهفت تعداد 20 نفر از مددجویان کمیته امداد آموزش های اصول و مبانی حریق  شامل کار با خاموش کننده های دستی و همچنین آمادگی در برابر زلزله را از ساعت 10:00 الی 11:30 جمعا به مدت 90 دقیقه توسط مهندس خسروی مربی و مسئول آموزشی سازمان طی نمودند.

254

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:31 روز دوشنبه بیست و چهارم دیماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یک واحد مسکونی واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان شهدای گمنام گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان  بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک واحد مسکونی به علت نشت گاز شهری از اتصالات سمار و اجاق گاز طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان  اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته و ضمن دودگرفتگی  واحد به مقداری از وسایل منزل خسارت وارد گردید.

 

238

239

240

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 09:25 روز دوشنبه بیست و چهارم دیماه نودوهفت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مبنی بر احتمال گازگرفتگی دو نفر از شهروندان واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،ابتدای خیابان ششم شرقی ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو نفر از نگهبانان فروشگاه مذکور به علتی نامعلوم بی هوش شده بودند که با حضور آتش نشانان و همکاری اورژانس 115 شهریار  مستقر در محل حادثه به بیمارستان انتقال  یافتند.

251

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

احمد کریمی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار با صدور پیامی شهادت سید احسان جامعی آتش نشان فداکار تهران را تسلیت گفت.
احمد کریمی دراین پیام آورده است:
بار دیگر دلاوری از غیور مردان عرصه آتش و امداد و نجات، "سید احسان جامعی" آتش نشان تهرانی در جریان عملیات اطفاء حریق به آسمان پر کشید و به فیض عظیم شهادت نائل آمد.
شهادت پر افتخار این آتش نشان فداکار را به جامعه آتش نشانان کشور و به ویژه همکاران آتش نشانی شهر تهران تسلیت عرض می نمایم و برای آن شهید بزرگوار علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه پروردگار متعال مسئلت مینمایم.
250

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده آموزش 45 روزه تخصصی حرفه ای جهت 10 نفر از پرسنل آتش نشانی شهرداری صالحیه در محل مرکز آموزش تخصصی آتش نشانان استان تهران حال برگزاریست.

234

235

236

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ ایمنی در بین آحاد جامعه بلاخص نونهالان و نوجوانان گردهمائی همیاران آتش نشان دختر و پسر در مرکز آموزش سازمان برگزار و ضمن بازآموزی آموزش های ایمنی و آتش نشانی،هماهنگی لازم جهت استفاده از ظرفیت این افراد در راستای ارتقاء سطح ایمنی دانش آموزان و آحاد جامعه بعمل آمد.

ضمنا این سازمان جهت تقویت این طرح آمادگی ثبت نام از نونهالان متقاضی را دارد.

231

230

232

233

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 05:23 روز دوشنبه بیست و چهارم دیماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار برخورد یکدستگاه خودرو سمند با تیر برق واقع درشهریار،بلوار ولایت،بعد از تالار ایران گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و امداد گران با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید  یکدستگاه خودرو سمند به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی به تیر چراغ برق برخورد نموده که منجر به  مصدوم شدن دو نفر از سرنشین خودرو فوق گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد مصدوم باهمکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و خودرو مذکور جهت انتقال به پارکینگ تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

226

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز