امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

در راستای اجرای طرح بازدید رایگان از دودکش های ساختمانی در مناطق مختلف شهریار کارشناسان پیشگیری سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار در پی تماس برخی از همشهریان با سامانه125 از تاریخ1390/09/25 لغایت1390/10/04 علاوه بر مشاوره تلفنی بصورت حضوری51 مورد واز اجرای طرح تاکنون جمعا 211 مورد دودکش تصرفات مسکونی واداری را مورد بازدید وارزیابی قرار داده ونسبت به مشاوره وارائه دستور العمل ایمنی لازم جهت رفع نقص وایمن سازی محیط به ساکنین محل اقدام لازم به عمل آورده ودر مشاهدات خود عمده مشکلات موجود رابه شرح ذیل گزارش نموده اند.

ادامه مطلب...

با تلاش همه جانبه آتش نشانان، آتش سوزی یک کارگاه تولیدات لوازم چوبی در شهریار مهار گردید.

رخداد این آتش سوزی در مورخه چهارم دی ماه نود ساعت 01:14 بامداد به سامانه 125 اطلاع رسانی شد که بلافاصله آتش نشانان شهریار به محض رسیدن به محل حادثه عملیات اطفاء را با ایجاد حلقه محاصره برای کنترل مهار آتش سوزی و جلوگیری از گسترش آن به دیگر قسمت ها شروع نمودند و سرانجام پس از یک عملیات طولانی به مدت سه ساعت و سی دقیقه حریق بطور کامل مهار و خاموش گردید.

لازم بذکر است آتش نشانی صباشهر به همراه نیروهای آتش نشانی و تجهیزات با سازمان آتش نشانی شهریار همکاری داشتند.

علت بروز این آتش سوزی و همچنین خسارت وارده توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار در حال بررسی می باشد.

 

در مورخه سوم دی ماه نود ساعت 12:25 یک عدد تانکر گازوئیل به دلیل برشکاری منبع گازوئیل طعمه حریق شده بود که با حضور نیروهای آتش نشانی شهریار اطفاء گردید.

توصیه های ایمنی: از جوشکاری و برشکاری در مجاورت مایعات قابل اشتعال خودداری نمائید.

 

در مورخه سوم دی ماه نود ساعت 07:15 صبح دو دستگاه خودرو پژو GLX و RD با یکدیگر برخورد نموده که منجر به مجروح شدن یک نفر و خسارت کلی به هر دو خودرو گردیده بود، که با حضور نیروهای امداد و نجات آتش نشانی شهریار ضمن ایمن سازی کامل و جلوگیری از نشت بنزین فرد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال داده شد.

تیم فوتبال نوجوانان شهرداری شهریار با سرمربیگری آقای احمد کریمی از پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار به مقام قهرمانی لیگ برتر توابع استان تهران دست یافت.

این تیم با انجام دوازده بازی رفت و برگشت بدون باخت و تساوی مقتدرانه توانست مقام قهرمانی را به خود اختصاص داده و جواز ورود به مسابقات لیگ کشور را به دست آورد.

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار نیز ضمن تبریک و کسب مقام مقتدرانه آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای تمامی اعضاء و مربیان و مسئولین باشگاه را از خداوند متعال مسئلت می نماید.

 

در مورخه یکم دی ماه نود ساعت 19:35 دو دستگاه خودرو با یکدیگر برخورد نموده که با حضور نیروهای امداد و نجات آتش نشانی شهریار ضمن ایمن سازی کامل و جلوگیری از نشت بنزین مسیر جاده باز و مورد رفع گردید.

لازم بذکر است این حادثه مصدومی نداشته و به قسمتی از هر دو خودرو خسارت وارد گردید.

 

در مورخه یکم دی ماه نود ساعت 05:40 صبح یک کارگاه چوب بری در باغستان به علتی نامعلوم طعمه حریق شده بود، که طی اعلام آتش نشانی باغستان مبنی بر گسترش حریق سریعا نیروهای آتش نشانی شهریار همراه با تجهیزات کامل شامل یک دستگاه خودرو سنگین 10000 لیتری به محل حادثه اعزام و به یاری آتش نشانان باغستان شتافتند.

لازم بذکر است در این حادثه به کلیه وسایل موجود در کارگاه خسارت وارد گردید.

در مورخه سی ام آذر ماه نود ساعت 16:11 مقداری خار و خاشاک در حاشیه باغ توسط صاحب باغ طعمه حریق شده بود که با حضور نیروهای عملیاتی آتش نشانی شهریار حریق اطفاء و از سرایت آن به باغ جلوگیری به عمل آمد.

مطالب بیشتر...