امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

در مورخه یکم دی ماه نود ساعت 05:40 صبح یک کارگاه چوب بری در باغستان به علتی نامعلوم طعمه حریق شده بود، که طی اعلام آتش نشانی باغستان مبنی بر گسترش حریق سریعا نیروهای آتش نشانی شهریار همراه با تجهیزات کامل شامل یک دستگاه خودرو سنگین 10000 لیتری به محل حادثه اعزام و به یاری آتش نشانان باغستان شتافتند.

لازم بذکر است در این حادثه به کلیه وسایل موجود در کارگاه خسارت وارد گردید.

در مورخه سی ام آذر ماه نود ساعت 16:11 مقداری خار و خاشاک در حاشیه باغ توسط صاحب باغ طعمه حریق شده بود که با حضور نیروهای عملیاتی آتش نشانی شهریار حریق اطفاء و از سرایت آن به باغ جلوگیری به عمل آمد.

در مورخه سی ام آذر ماه نود ساعت 08:10 دو دستگاه خودرو پراید بر اثر بی احتیاطی رانندگان واژگون شده بودند که با حضور نیروهای امداد و نجات آتش نشانی شهریار، ضمن ایمن سازی کامل و جلوگیری از نشت بنزین مورد رفع گردید.

لازم بذکر است این حادثه مصدومی نداشته است.

 

در مورخه بیست و نهم آذر ماه نود ساعت 10:00 صبح یک دستگاه خودرو خاور حامل سیلندرهای اکسیژن واژگون و منجر به مصدوم شدن یک نفر گردیده بود که با حضور نیروهای امداد و نجات آتش نشانی شهریار ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت گازوئیل کلیه سیلندر های اکسیژن به کنار جاده انتقال و فرد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و خودرو خاور با جرثقیل به پارکینگ هدایت و مسیر جاده باز گردید.

ضمنا عوامل محترم راهنمائی و رانندگی و اکیپی از امدادگران سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس نیز در محل حضور داشتند.

توصیه های ایمنی: رعایت قوانین و ضوابط ایمنی چگونگی حمل و نقل سیلندرهای حاوی اکسیژن و کنترل سرعت مطمئنه توسط رانندگان اینگونه وسائل نقلیه الزامیست.

 

در مورخه سی ام آذر ماه نود ساعت 01:03 بامداد یک دستگاه خودرو پژو پارس به علت برخورد یک دستگاه خودرو نامعلوم که متواری گردیده بود، واژگون شده بود که با حضور نیروهای امداد و نجات آتش نشانی شهریار ضمن ایمن سازی کامل و جلوگیری از نشت بنزین محل تحویل نیروی انتظامی گردید.

 

مطالب بیشتر...