با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

اختتامیه کلاس آموزش تخصصی بهسازی سازه های آسیب دیده در زلزله و تشریفات و قانون پذیرائی جهت کارکنان شهرداری های استان تهران  درمحل مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار  با برگزاری آزمون کتبی و عملی به پایان رسید و دوره های بعدی طبق جدول زمانبدی برگزار خواهد شد.

384

385

386

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

آتش نشانان شهریار به همراه  مسئولین شهرستان و سيل خروشان مردم  شهید پرور شهریار ،با شكوه در راهپيمايي سراسري 22 بهمن ضمن تجديد ميثاق با آرمانهاي حضرت امام خميني (ره) بنيانگذار كبير جمهوري اسلامي ايران بار ديگر عزم و اراده آهنين خود را در دفاع از نظام جمهوري اسلامي ايران به رهبري مقام معظم رهبري حضرت آيت الله خامنه اي به نمايش گذاشتند.

366

367

368

369

370

371

372

373

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به برنامه ریزی انجام شده کلاس آموزش تخصصی بهسازی سازه های آسیب دیده در زلزله به مدت دو روز در تاریخ شانزدهم و هجدهم  بهمن ماه نودوهفت با حضور کارکنان شهرداری های  استان تهران در محل مرکز آموزش تخصصی آتش نشانی شهریار در حال برگزاریست.

340

پورتال اطلاع رسانی سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهردای شهریار

همزمان با دهه مبارک فجر نمایشگاهی از توانمندی ها و تجهیزات جدید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار به نمایش گذاشته شد.

علاقه مندان میتواند همزمان با دهه مبارک فجر تا روز دوشنبه بیست و دوم بهمن ماه نودوهفت از ساعت 9 الی 17 ازمحل نمایشگاه فوق واقع در شهریار،انتهای خیابان شهید مصطفی خمینی(ره)،مصلی سابق، غرفه سازمان آتش نشانی شهریاربازدیدنمایند.

346

344

345

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به برنامه ریزی انجام شده کلاس آموزش تخصصی تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته در آتش نشانی به مدت پنج روز متوالی از تاریخ سیزدهم بهمن ماه نودوهفت با حضور آتش نشانان استان تهران در محل مرکز آموزش تخصصی آتش نشانی شهریار در حال برگزاریست.

339

340

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

با عنایت به موافقت و مساعدت جناب آقای مهندس درخشان نسب شهردار محترم شهریار و ریاست و اعضای محترم هیئت مدیره سازمان آتش نشانی،کلیه پرسنل سازمان به اتفاق اعضای خانواده با هدف تقویت روحیه معنوی،ایثار و از خودگذشتگی آتش نشانان و کاستن بخشی از استرس های ذاتی شعل آتش نشانان طی برنامه ریزی و زمانبندی تعین شده تا پایان سال جاری در قالب گروه های مختلف به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام میگردند.

لازم بذکر است گروه اول در قالب 50 نفر اعزام گردیده است.

337

338

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز