با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

به گزارش روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار، همایش مدیران عامل و روسای سازمان های آتشنشانی استان تهران با موضوع راه کارهای نوین آموزشی، آموزشهای تخصصی انفرادی و لزوم بهره گیری حداکثری نیروهای عملیاتی آتشنشانی از تجهیزات ایمنی و انفرادی در مرکز آموزش تخصصی آتشنشانان استان تهران به میزبانی سازمان آتشنشانی شهرداری شهریار برگزار گردید.

 

54

 

55

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 09:30 روز شنبه دهم آذر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،روبروی درمانگاه نیانش گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

6

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

همزمان با روز ایمنی در برابر زلزله دانش آموزان چند مقطع تحصیلی به شرح ذیل آموزش های اصول و مبانی حریق،نحوه کار با خاموش کننده های دستی و ایمنی در برابر زلزله را توسط مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان در محل مدارس فوق طی نمودند.

1-تعداد 100 نفر از دانش آموزان دبستان دخترانه زهره بیگی واقع در اسکمان

2-تعداد 700 نفر از دانش آموزان دبیرستان دخترانه فضیلت واقع در شهریار،وائین

3-تعدا 100 نفر از دانش آموزان دبیرستان دخترانه برهان واقع در شهریار

4-تعداد 300 نفر از دانش آموزان دبیرستان دخترانه زینبیه واقع در شهریار

5-تعداد 700 نفر از دانش آموزان دبستان پسرانه معرفت واقع در فاز یک اندیشه

36

37

38

39

40

41

42

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده کلاسهای آموزشی اصول و برنامه ریزی فضای سبز شهری با حضور کارکنان شهرداری شهریار در محل مرکز آموزش آتش نشانی شهریار واقع در فاز یک اندیشه در برگزار و در پایان به افراد شرکت کننده با برگزاری آزمون کتبی گواهینامه مربوطه اعطاء میگردد.

34

35

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

جلسه هم اندیشی معاونین اداری مالی و مسئولین شهرداری های استان تهران در روز شه شنبه ششم آذر ماه نودوهفت به میزبانی شهرداری شهریار در محل مرکز آموزش های منطقه ای آتش نشانی شهریار با حضور بیش از 85 نفر برگزار گردید.

27

28

29

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

در راستای اجرای آموزش های یکسان سازی و هماهنگ کننده دبیرستان های دخترانه شهر شهریار با هماهنگی اداره آموزش و پرورش و سپاه ناحیه شهریار در رشته آتش نشانی مرتبط با کتاب آمادگی دفاعی دانش آموزان در روز سه شنبه ششم آذر ماه نودوهفت در دبیرستان های دخترانه اسماء الهدی و عزیزالله پزشکی با حضور کارشناسان آموزش سازمان آتش نشانی برگزار و بیش از 500 نفر از دانش آموزان مدارس مذکور آموزش های لازم را فرا گرفتند.

23

24

25

26

20

21

22

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز