با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده در روزدوشنبه بیست و چهارم دیماه نودوهفت تعداد 20 نفر از مددجویان کمیته امداد آموزش های اصول و مبانی حریق  شامل کار با خاموش کننده های دستی و همچنین آمادگی در برابر زلزله را از ساعت 10:00 الی 11:30 جمعا به مدت 90 دقیقه توسط مهندس خسروی مربی و مسئول آموزشی سازمان طی نمودند.

254

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

احمد کریمی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار با صدور پیامی شهادت سید احسان جامعی آتش نشان فداکار تهران را تسلیت گفت.
احمد کریمی دراین پیام آورده است:
بار دیگر دلاوری از غیور مردان عرصه آتش و امداد و نجات، "سید احسان جامعی" آتش نشان تهرانی در جریان عملیات اطفاء حریق به آسمان پر کشید و به فیض عظیم شهادت نائل آمد.
شهادت پر افتخار این آتش نشان فداکار را به جامعه آتش نشانان کشور و به ویژه همکاران آتش نشانی شهر تهران تسلیت عرض می نمایم و برای آن شهید بزرگوار علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه پروردگار متعال مسئلت مینمایم.
250

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده آموزش 45 روزه تخصصی حرفه ای جهت 10 نفر از پرسنل آتش نشانی شهرداری صالحیه در محل مرکز آموزش تخصصی آتش نشانان استان تهران حال برگزاریست.

234

235

236

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ ایمنی در بین آحاد جامعه بلاخص نونهالان و نوجوانان گردهمائی همیاران آتش نشان دختر و پسر در مرکز آموزش سازمان برگزار و ضمن بازآموزی آموزش های ایمنی و آتش نشانی،هماهنگی لازم جهت استفاده از ظرفیت این افراد در راستای ارتقاء سطح ایمنی دانش آموزان و آحاد جامعه بعمل آمد.

ضمنا این سازمان جهت تقویت این طرح آمادگی ثبت نام از نونهالان متقاضی را دارد.

231

230

232

233

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

اختتامیه کلاس آموزش تخصصی اطفاء حریق و نجات در ساختمان های بلند ویژه آتش نشانی های استان تهران درمحل مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار روز پنجشنبه بیستم دی ماه نودوهفت با برگزاری آزمون کتبی و عملی به پایان رسید و دوره های بعدی طبق جدول زمانبدی برگزار خواهد شد.

214

216

217

215

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:36  روز سه شنیه هجدهم دیماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،بلوار شهید کلهر،کوچه رشادت گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

49

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز