با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:54 روز پنجشنبه پانزدهم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار سقوط شخصی از ارتفاع یکباب ساختمان  واقع در شهریار،شهرک کمیته،خیابان بیست متری یعقوبی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین و به گفته شاهدین جوانی حدودا 29 ساله جهت نصب شیشه به پشت بام یکباب ساختمان رفته و از ارتفاع به داخل یکباب مغازه مکانیکی سقوط کرده و بشدت مصدوم گردید که با همکاری اورزانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال داده شد.

3322

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:00 روز چهارشنبه چهاردهم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار برخورد چند دستگاه خودرو با یکدیگر واقع در شهریار،زیرگذر شهید صیاد شیرازی به طرف اندیشه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید چند دستگاه خودرو سواری(دو دستگاه پراید و یکدستگاه پژو 206) به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی با یکدیگر برخورد نموده و منجر به مصدوم شدن دو نفر و بروز خسارت مالی گردیده به خودرو های مذکور گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت وقطع سرباطری خودروها افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به مرکز درمانی انتقال و محل جهت انتقال خودروها به پارکینگ تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

651

652

653

654

 

به گزارش پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار برق‌گرفتگی دو نفر از شهروندان در ساعت 20:40  روز دوشنبه دوازدهم فروردین ماه نودوهشت به سامانه 125 آتش‌نشانی شهریار اعلام و بلا فاصله ستاد فرماندهی سازمان  آتش نشانان ایستگاه 501 رزکان را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه واقع در شهریار،رزکان،روبروی شهرداری،کوچه ولیعصر(عج) اعزام نمود.

بر اساس این گزارش دو شهروند(محصلی 14 ساله و مردی 31 ساله) در هنگام بارش شدید باران به پشت بام منزل مسکونی رفته که در اثر اتصال برق با باران دچار برق گرفتگی شدند که با تلاش آتش نشانان ضمن ایمن سازی کامل افراد مذکور به طبقه همکف انتقال و از مرگ نجات داده شدند.

660

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعات 20:19،19:04،07:59،20:46 روز یکشنبه،دوشنبه و چهارشنبه یازدهم،دوازدهم و چهاردهم فروردین ماه نودوهشت طی چهار مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن شش نفراز شهروندان در کابین آسانسور به ترتیب واقع در 1-شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان هشتم غربی 2-شهریار،خیابان شهید طباطبائی،نبش کوچه زمزم 3-شهریار،رضی آباد بالا،روبروی آتش نشانی 4-شهریار،امیریه،خیابان صاحب الزمان(عج)،کوچه عطائی گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های 301 اندیشه،401 شهریار،801 رضی آباد و 201 امیریه را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و شش نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

8001

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

از روز شنبه دهم فروردین لغایت چهارشنبه چهاردهم فروردین ماه نودو هشت  چندین مورد آب گرفتگی در معابر و منازل به شرح ذیل به ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار اعلام شد که آتش نشانان بلافاصله با حضور در محل های ذیل  نسبت به تخلیه آب و بازگشائی جوی های آب اقدام نمودند.

1-ساعت 14:59 روز شنبه دهم فروردین آبگرفتگی یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان سیزدهم غربی

2-ساعت 17:47 روز یکشنبه یازدهم فروردین آبگرفتگی پارکینگ یک مجتمع مسکونی واقع در شهریار،شهرک کاروان،نبش خیابان گسترش

3-ساعت 17:57 روز یکشنبه یازدهم فروردین آبگرفتگی حیاط یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،وائین،خیابان بعثت پنجم،کوچه سپیدار

4-ساعت 11:49 روز سه شنبه سیزدهم فروردین آبگرفتگی پشت بام یکباب مغازه واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،فواصل خیابان سعدی چهارم و ششم

5-ساعت 20:43 روز سه شنبه سیزدهم فروردین آبگرفتگی دو واحد مسکونی به علت بازماندن شیر آب روشوئی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،کوچه مبین

6-ساعت 20:53 روز سه شنبه سیزدهم فروردین نشست چاه یکباب منزل مسکونی در اثر بارش باران و شسته شدن خاک اطراف آن واقع در شهریار،بلوار رسول اکرم(ص)،کوچه سروش

7-ساعت 18:36 روز چهارشنبه چهاردهم فروردین آبگرفتگی یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان بهاران

 643

648

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز