با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:01 روز پنجشنبه یازدهم بهمن ماه نودوهفت طی تماس  با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مبنی بر تهیه گزارش سقوط کودکی داخل آب انبار واقع در شهریار،شهرک بهاران ،ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین و به گفته شاهدین حاضر در محل کودکی حدودا سه ساله به علت بی احتیاطی والدین  در آب انبار به عمق دو متر سقوط کرده بود که قبل از اطلاع به آتش نشانی توسط افراد حاضر در محل از داخل آب انبار خارج و به بیمارستان انتقال داده شد.

3322

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:45 روز سه شنبه نهم بهمن ماه نودوهفت با مراجعه حضوری محصلی حدودا  16 ساله به ایستگاه 301 آتش نشانی شهریار  که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده ازدستگاه انگشتربر و دیگر تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر کرده و انگشت دست این شخص را آزاد کردند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

326

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

یکدستگاه خودرو تاکسی سمند  که دچار نشت گاز LPG شده بود با تلاش آتش نشانان از بروز انفجار و آتش سوزی در آن جلوگیری شد.

پس از اطلاع رسانی  به سامانه 125 آتش نشانی شهریار بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را ساعت 08:55 روز سه شنبه نهم بهمن ماه نودوهفت به محل مورد اشاره واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان پانزدهم غربی اعزام نمود.
بر اساس این گزارش یکدستگاه خودرو سمند که دچار نشتی گاز LPG شده بود و احتمال وقوع حادثه برای خودرو و ساکنین مجتمع مذکور وجود داشت آتش نشانان دراولین مرحله از ادامه نشت گاز و بروز انفجار و آتش سوزی جلوگیری نمودند و پس از ایمن سازی کامل محل به مالک خودرو مذکور تاکید گردید در اولین فرصت نسبت به رفع سیستم گازرسانی خودرو مذکور اقدام نماید.

327

328

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 18:50 روز دوشنبه هشتم بهمن ماه نودو هفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در سازه فلزی یکباب ساختمان  واقع در شهریار،شهرک کاروان،خیابان گلستان سیزدهم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل فوق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در سازه فلزی یکباب ساختمان در ارتفاع سه متری  محبوس شده که با تلاش آتش نشانان و با استفاده از تجهیزات گربه فوق از محل مذکور رهاسازی گردید.

322

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:16 روز یکشنبه هفتم بهمن ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن دو کودک  در یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،خیابان یاسمن دوم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله  امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید  دو کودک 2.5 و 5 ساله به علت معیوب بودن قفل در اتاق خواب یک واحد مسکونی  محبوس شده بودند که با تلاش نیروهای امدادی سازمان پس از باز نمودن درب اتاق ،کودکان مذکور صحیح و سالم تحویل خانواده اش گردید.

305

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز