امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعات 07:57،10:07  روز شنبه دوازدهم خرداد ماه نودوهفت طی دو مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن تعدادی گربه در نقاط مختلف ابتدا واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان سیزدهم غربی و سپس واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان گلستان ششم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشان ایستگاه های 301 اندیشه و 101 مرکزی را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل های فوق نمود.

و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید پنج قلاده گربه در نقاط مختلف شامل قسمت حلزونی کولرآبی،کانال کولر و درز انقطاع محبوس شده بودند که با تلاش آتش نشانان گربه های مذکور از محل های فوق جمع آوری و رهاسازی صورت پذیرفت.

7776

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 04:34 صبح روز شنبه دوازدهم خرداد ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گیر کردن دست مردی حدودا 45 ساله در سنگ توالت سرویس بهداشتی واقع در شهریار،بلوار نواب،کوچه شهید عفتی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 401 شهریار را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دست راست مردی حدودا 45 ساله در داخل لوله خروجی سنگ توالت  به علت رها شدن گوشی تلفن همراه گیر کرده که با تلاش آتش نشانان با رعایت نکات ایمنی  دست فرد آزاد و رها گردید.

7862

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:56 روز جمعه یازدهم خرداد ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف منجر به واژگونی دو دستگاه خودرو سواری  واقع درجاده شهریار به طرف تهران،نرسیده به ورودی شهرقدس،ابتدای میدان معادن گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه های 101 مرکزی و 801 رضی آباد را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو دستگاه خودرو سواری شامل ال نود و پیکان به علت بی احتیاطی با یکدیگر برخورد نموده و منجر به واژگونی ال نود و مصدوم شدن دو نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و محل تحویل پلیس راهور گردید.

7857

7858

7859

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:40 روز جمعه یازدهم خردادماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار برخورد چند دستگاه خودرو سواری با یکدیگر واقع در جاده کرج به شهریار،روبروی پمپ بنزین شهرک صدف گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید سه دستگاه خودرو سواری شامل پراید،پیکان و پراید تاکسی به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی با یکدیگر برخورد نموده و منجر به مصدوم شدن ده نفر و بروز خسارت مالی به خودرو های مذکور گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت وقطع سرباطری خودروها افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به مرکز درمانی انتقال و محل جهت انتقال خودروها به پارکینگ تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

7855

7856

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:03 روز پنجشنبه دهم خرداد ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،امیریه،کوچه کفاشیان گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 201 امیریه را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

6

مطالب بیشتر...