امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:26 روز دوشنبه یکم مرداد ماه نودوهفت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف دو دستگاه خودرو با یکدیگر واقع در جاده رزکان به طرف اسکمان گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 501 رزکان را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو دستگاه خودرو سواری شامل پژو آردی و نیسان به علت بی احتیاطی با یکدیگر برخورد نموده که منجر به مصدوم شدن چهار نفر از سرنشینان خودروهای فوق گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت خودروها و قطع سرباطری افراد مصدوم  با همکاری اورژانس 115 شهریاربه بیمارستان انتقال و محل تحویل پلیس راهور گردید.

 

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:24 روز یکشنبه سی و یکم تیر ماه نودوهفت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در کف شور حیاط یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان امام خمینی(ره)،کوچه رودکی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در کف شور حیاط منزل فوق محبوس شده که با تلاش آتش نشانان و با استفاده از تجهیزات رها سازی گربه های مذکور صورت پذیرفت.

7004

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعات 11:12،12:55،14:03،21:37 روز یکشنبه سی و یکم تیر ماه نودو هفت طی چهار مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن نه نفراز شهروندان در کابین آسانسور به ترتیب واقع در 1-شهریار،فاز یک اندیشه،نبش خیابان ششم شرقی،طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی 2-شهریار،چهار راه شهید بهشتی،کوچه شیخ طوسی 3-شهریار،فاز دو مخابرات،خیابان آهنگران،کوچه کوشش 4-شهریار،شهرک جعفریه،مجتمع ASP گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های  301 اندیشه،401 شهریار،701 کهنز،601 جعفریه را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و نه نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

8001

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساکنان یک مجتمع مسکونی در شهریار، به دلیل ورود خفاش  وحشت کردند واز آتش نشانان برای به دام انداختن این مهمان ناخوانده کمک خواستند.

شهروندی در ساعت 08:55 سی و یکم تیر ماه نودوهفت طی تماس تلفنی با سامانه 125 آتش نشانی شهریار از حضور یک خفاش به داخل مجتمع مسکونی واقع در شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،کوچه شهید ثمری خبر داد که بلافاصله نیروهای عملیاتی وامدادونجات آتش نشانی شهریار با حضور در مجتمع فوق پس از به دام انداختن، خفاش را به محیط زیست انتقال دادند.

8010

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعات 09:38،10:57،12:40،13:58،15:31،15:29،22:55 روز شنبه سی ام تیر ماه نودو هفت طی هفت مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن پانزده نفراز شهروندان در کابین آسانسور به ترتیب واقع در 1-شهریار؛امیریه،خیابان شهید جعفری،مجتمع هلیا 2-شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،میدان امام خمینی(ره) 3-شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،میدان دانش 4-شهریار،بلوار شهدا،روبروی سازمان آتش نشانی 5-شهریار،رضی آباد بالا،خیابان گلزار 14،خیابان یاس پنجم 6-شهریار،چهار راه شهید بهشتی،مجتمع ولیعصر(عج) 7- شهریار،پائین تر از چهار راه شهید بهشتی،کوچه پاسدار گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های  201 امیریه،401 شهریار،301 اندیشه،101 مرکزی،801 رضی آباد را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و پانزده نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

8001

 

مطالب بیشتر...