با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 07:12  صبح روز یکشنبه سی ام دیماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،خیابان طالقانی،خیابان شهید رهگذر،کوچه میثاق گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

49

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:37 روز شنبه بیست و نهم دیماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار برخورد چند دستگاه خودرو با یکدیگر واقع در شهریار،چهار راه محمد آباد گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاههای 101 مرکزی و 801 رضی آباد را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید چند دستگاه خودرو سبک و سنگین به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی با یکدیگر برخورد نموده و منجر به مصدوم شدن دو نفر و بروز خسارت مالی  به خودرو های مذکور گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت وقطع سرباطری خودروها افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به مرکز درمانی انتقال و محل جهت انتقال خودروها به پارکینگ تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

284

277

278

279

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:59 روز جمعه بیست و هشتم دیماه نودوهفت  طی تماس  با سامانه 125 آتش نشانی شهریار سقوط به داخل رودخانه واقع در شهریار،دینارآباد،خیابان هفت خانگی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه های 501 رزکان و 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مردی حدودا 50 ساله به علتی بی احتیاطی از ارتفاع به داخل رودخانه سقوط کرده و به شدت مصدوم گردید که با همکاری اورژانس 115 شهریار مستقر در محل به بیمارستان انتقال داده شد.

3322

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:43 روز پنجشنبه بیست و هفتم دیماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار سقوط یک اصله درخت کهنسال بر روی کابل برق واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان شاهد غربی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین  مشاهده گردید یک اصله درخت قطور به علت وزش باد دچار شکستگی شده و منجر به سقوط بر روی کابل برق گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل ،محصور نمودن محل با نوار خطر، با همکاری امداد برق درخت مذکور از محل مورد نظر جمع آوری و محل رفع خطر گردید.

خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

276

277

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:43 روز پنجشنبه بیست و هفتم دیماه نودوهفت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار رم کردن دو راس گاو در مرکز بهداشت واقع در شهریار،شهرک تیسفون،خیابان یازدهم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 601 جعفریه و 101 مرکزی را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو راس گاو  که به مرکز بهداشت شهرک تیسفون رفته و موجب رعب و وحشت افراد حاضر در محل گردیده بود با تلاش آتش نشانان با استفاده از تجهیزات امدادی  گاوهای مذکور به دام افتاد و به نگرانی مردم خاتمه داده شد.

272

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز