امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 00:47 روز چهارشنبه چهاردهم شهریور ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،خیابان شهید ثمری گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

8001

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:56 روز سه شنبه سیزدهم شهریور ماه نودوهفت با مراجعه حضوری مردی حدودا 58 ساله به ایستگاه 201 امیریه آتش نشانی شهریار که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

8201

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی چهار مرحله تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مبنی بر تصادفات چندین وسیله نقلیه ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه مربوطه را به مناطق  ذیل اعزام نمود که ضمن ایمن سازی کامل جاده،جلوگیری از نشت سوخت و قطع سرباطری خودروها افراد مصدوم از داخل خودروها خارج و با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و محل های مورد اشاره تحویل پلیس راهور گردید.

1-ساعت 18:36 روز دوشنبه دوازدهم شهریور ماه نودوهفت واژگونی یکدستگاه خودرو پژو 405 با دو مصدوم واقع در جاده شهریار به طرف تهران،بعد از میدان معادن،نرسییده به ورودی شهر قدس

2-ساعت 18:56 روز دوشنبه دوازدهم شهریور ماه نودوهفت واژگونی یکدستگاه خودرو پژو پارس با یک مصدوم واقع در شهریار،بلوار شهید مداحی،بعد از ورودی امیریه

3-ساعت 06:22 روز سه شنبه سیزدهم شهریور ماه نودو هفت بر خورد یکدستگاه خودرو هیوندای یخچال دار با یکدستگاه کمپرسی با یک مصدوم واقع در شهریار،بلوار شهید کلهر،نرسیده به تقاطع غیر همسطح سپاه،جنب اداره تامین اجتماعی

4-ساعت 06:24  روز سه شنبه سیزدهم شهریور ماه نودوهفت واژگونی یکدستگاه خودرو پراید و بروز خسارت مالی واقع در شهریار،امیریه،ابتدای میدان وحدت

8189

8190

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:56 روز یکشنبه یازدهم شهریور ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو پژو پارس  واقع در شهریار،بلوار آزادگان به طرف اسدآباد گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 701 کهنز را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق  به علتی نامعلوم  از قسمت موتور طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

8185

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:32 روز یکشنبه یازدهم شهریور ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مبنی بر گیر کردن یک حلقه انگشتر در انگشت دست مردی حدودا 41 ساله در بیمارستان امام سجاد(ع)،ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک حلقه انگشتر درانگشت دست چپ فرد مذکور گیرکرده بود که بلافاصله آتش نشانان شهریار ضمن رعایت نکات ایمنی و بهداشتی با استفاده ازدستگاه انگشتربر و دیگر تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر کرده و ضمن رهاسازی انگشتر ،فرد مصدوم جهت ادامه درمان تحویل کادر پزشکی بیمارستان گردید.

8188

مطالب بیشتر...